Gündem Gökçe Fırat Çulhanoğlu gözaltına alındı

Gökçe Fırat Çulhanoğlu gözaltına alındı

FETÖ'nün medya yapılanmasına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında hakkında gözaltı kararı çıkarılan Ulusal Parti Genel Başkanı ve Türk Solu gazetesi yazarı Gökçe Fırat Çulhanoğlu gözaltına alındı. Soruşturma kapsamında gözaltına alınanların sayısı 11'e yükseldi.

Haber Merkezi AA
İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekili İsmail Uçar ile Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu savcılarından Murat Çağlak tarafından FETÖ'nün medya yapılanmasına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında, hakkında gözaltı kararı verilen 35 kişi arasında yer alan Ulusal Parti Genel Başkanı ve Türk Solu Gazetesi yazarı Gökçe Fırat Çulhaoğlu, Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na gelerek teslim oldu.

Soruşturmayı yürüten savcılık, Çulhaoğlu hakkında gözaltı işleminin yapılmasını ve emniyete götürülmesi talimatını verdi. Bunun üzerine gözaltına alınan Çulhaoğlu, emniyete götürüldü.

Böylece soruşturma kapsamında gözaltına alınanların sayısı 11'e yükseldi.

Soruşturma kapsamında gözaltına alınanların isimleri şöyle:

  1. ''Nurullah Öztürk, Rasih Yılmaz, Murat Aksoy, Abdullah Alparslan Akkuş, Dinçer Gökçe, İskender Yunus Tiryaki, Levent Arap, Ömer Şahin, Ayhan Şimşek ve Atilla Taş''
'Erdoğan'ı idam edeceğiz' diyen alçak gözaltında
GÜNDEM
'Erdoğan'ı idam edeceğiz' diyen alçak gözaltında

FETÖ'cü Türk Solu!
FOTOĞRAF 10
Title
FETÖ'nün kendisinden olmayan herkesi fişleyerek hapse attırdığı dönemde, Ulusal Parti ve Türk Solu dergisinin kurucusu Gökçe Fırat Çulhanoğlu'na dokunmaması dikkat çekiyor.
Title
FETÖ'nün teröristbaşı Gülen'in kitaplarıyla poz veren Fırat, FETÖ'cü polisler için günlerce Çağlayan'da nöbet tutmuştu.
Title
'Ordu göreve' pankartlarıyla gündeme gelen Türk Solu dergisinin kurucusu Gökçe Fırat, FETÖ'ye yakınlığını gizlemedi.
Title
Geçtiğimiz yıl Ramazan'da FETÖ'nün yayın organı Zaman'ın Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı'yla da iftar yapan Gökçe Fırat, misyonunu tamamladıktan sonra FETÖ'ye yakınlığını bir kez daha gösterdi.
Title
.
Title
.
Title
.
Title
.
Title
.
Title
.
FETÖ'cü Türk Solu!
FETÖ'nün kendisinden olmayan herkesi fişleyerek hapse attırdığı dönemde, Ulusal Parti ve Türk Solu dergisinin kurucusu Gökçe Fırat Çulhanoğlu'na dokunmaması dikkat çekiyor. 'Ordu göreve' pankartlarıyla gündeme gelen Türk Solu dergisinin kurucusu Gökçe Fırat, FETÖ'ye yakınlığını gizlemedi.


Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.