Gündem Kocaelide tepki çeken görüntü Ölüsünü otomobilinin arkasına bağlayıp sürükledi

Kocaeli'de tepki çeken görüntü: Ölüsünü otomobilinin arkasına bağlayıp sürükledi

Kocaeli'nin Başiskele ilçesinde ölü domuzu otomobilin arkasına bağlayıp sürükleyen sürücünün görüntüleri, sosyal medyada büyük tepki topladı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi DHA
​Kocaelide tepki çeken görüntü: Domuzu otomobilinin arkasına bağlayıp sürükledi
Domuzu otomobilinin arkasına bağlayıp sürükledi; o anlar kamerada.

Başiskele ilçesindeki Yuvacık Baraj Yolu'nda 41 HD 582 plakalı otomobilin sürücüsü, ölü domuzu aracına bağlayarak sürükledi.

O anlar, başka araçtaki kişiler tarafından cep telefonu ile kayda alındı.

İsmi öğrenilemeyen sürücünün ölü domuzu nereye götürdüğü bilinmiyor.
İsmi öğrenilemeyen sürücünün ölü domuzu nereye götürdüğü bilinmiyor.

Sosyal medyadan da paylaşılan görüntüler, büyük tepki çekti. İsmi öğrenilemeyen sürücünün ölü domuzu nereye götürdüğü bilinmiyor.

Trafikte baltalı saldırgan dehşeti: İki kişinin kolunda ve karnında kesikler oluştu
GÜNDEM
Trafikte baltalı saldırgan dehşeti: İki kişinin kolunda ve karnında kesikler oluştu

Talep yağıyor: Yurt dışına 50 bin dolardan, yurt içine 300 bin liradan satılıyor
FOTOĞRAF 11
Title
Güçlü yapıları, 25 kilometreye kadar görme yetenekleri ve 2 kilometreye kadar koku alma özelikleri ile dünyanın en iyi koruma köpeği olarak bilinen Kangallar heybeti ve fiyatlarıyla adından söz ettiriyor.
Title
Adeta dosta güven düşmana korku salan Kangal köpekleri yurtiçinden olduğu kadar yurtdışından da alıcı buluyor. Yurt dışından 50 bin dolara kadar alıcısı olan Kangal köpekleri yurtiçinde de 350 bin liraya kadar satılabiliyor.
Title
Arap ülkelerinden oldukça talep görmekte <br><br><br>Uzman Kangal yetiştiricisi Ümit Taşdelen, Kangal köpeğinin Arap ülkelerinden oldukça talep gördüğünü söyleyerek, “Milli değerimiz olan Kangal köpekleri namını salmaya devam ediyor. Son zamanlarda milli değerimiz Kangal köpeklerimiz yurtdışından oldukça talep görmektedir. Özellikle Arap ülkelerinden oldukça talep görmektedir. Yetişkin damızlık köpeklerimiz 40-50 bin dolar fiyat görüyor” dedi.
Title
“Yurtdışından o fiyatları görmesi bizi onurlandırmaktadır”<br><br>Taşdelen, Kangal köpeğinin yurtdışından o fiyatları görmesinin kendilerini onurlandırdığını belirterek, “Fakat sıcak iklim oldukları için Arap ülkelerine göndermeyi düşünmüyoruz. Oraya hayvanları gönderip de günahlarına girmek istemiyoruz. Ama milli değerimizin yurtdışından o fiyatları görmesi bizi onurlandırmaktadır. Yetişkin köpeklerimiz 40-50 bin dolar civarında fiyat görmektedir...
Title
Fakat biz yabancı ülkelere yavrulardan temin etmeyi düşünüyoruz. Tabi ki yavrularımızın da yurt dışına çıkması için bir takım izinleri var. İzinlerimiz olursa yurtdışına göndereceğiz. Tabi yine sıcak ülkelere göndermemek şartıyla. Yurtiçinde de araba ve ev fiyatlarına satılıyor. 250-350 bin lira arasında fiyat görüyor. Tabi bunlar bizim damızlıklarımız oldukları için vermiyoruz” diye konuştu.
Title
Title
Title
Title
Title
Title
Talep yağıyor: Yurt dışına 50 bin dolardan, yurt içine 300 bin liradan satılıyor
Sivas'ın dünyaca ünlü Kangal köpeklerine yurtdışından talep yağıyor, fiyatları ise dudak uçuklatıyor. Yurt dışından 50 bin dolara kadar alıcısı olan Kangal köpekleri yurt içinde de 350 bin liraya kadar satılabiliyor.


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.