Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Hayat İstanbulluların güldüren dolu önlemi

İstanbulluların güldüren 'dolu' önlemi

İstanbulluların araçlarını doludan korumak için aldığı önlemler sosyal medyanın da gündemindeydi. Pek çok sosyal medya kullanıcısı birbirinden komik paylaşımlar yaptı. İşte güldüren o yorumlar...

Haber Merkezi Yeni Şafak
İstanbulluların güldüren dolu önlemi
Alınan ilginç önlemler sosyal medyada gündem oldu.

İstanbulluların araçlarını doludan korumak için aldığı önlemler sosyal medyanın da gündemindeydi. Pek çok kullanıcı birbirinden güldüren paylaşımlar yaptı.

Dolu önlemi twitter'da gündem oldu

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün kuvvetli yağış ve dolu uyarısı üzerine bazı araç sahipleri, araçlarının üstünü kapatarak önlem aldı. Alınan ilginç önlemler sosyal medyada gündem oldu.

Araç sahipleri doludan korunmak için araçlarının üzerini battaniye ve halılarla örttü. Bazı araç sahipleri kapalı otoparklara yönelirken, bazıları da araçlarının üstünü branda, strafor, tente ve paspaslarla kapattı.

Araç sahiplerinin aldığı önlemlerin yanı sıra yayaların karton kutularla aldığı önlemler de ilginç görüntüler ortaya çıkardı.

Alişan: Destek verdim suçlu oldum
HAYAT
Alişan: Destek verdim suçlu oldum

Serumu çıkartırken bebeğin parmağını kestiler
HAYAT
Serumu çıkartırken bebeğin parmağını kestiler

Pucca'nın 'ayakkabı kokusu' tweetine tepki yağıyor
HAYAT
Pucca'nın 'ayakkabı kokusu' tweetine tepki yağıyor
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.