HayatSözden rakibine gönderme Aslanlar sustu meydan çakallara kaldı

Söz'den rakibine gönderme: Aslanlar sustu meydan çakallara kaldı

Geçtiğimiz sezon ekrana gelen özel harekat dizileri arasındaki rekabet kızışıyor. Bu hafta yeni sezonun ilk bölümüyle ekrana gelecek olan Söz'ün fragmanında yer alan "Aslanlar sustu meydan çakallara kaldı" sözü, ilk bölümü yayımlanan İsimsizler'e gönderme olarak algılandı.

Haber MerkeziYeni Şafak
Söz ve İsimsizler, pazartesi akşamları izleyicisi ile buluşacak.
Söz ve İsimsizler, pazartesi akşamları izleyicisi ile buluşacak.

Özel Harekat konulu iki dizi Söz ve İsimsizler geçtiğimiz sezon izleyicisi ile buluştu. Vatan, millet, asker konulu diziler aynı anda ekrana gelince izleyiciler de ikiye bölündü. Geçtiğimiz hafta ilk bölümüyle ekrana gelen 'İsimsizler' ve bu hafta izleyicisi ile buluşacak olan 'Söz' dizileri sosyal medyanın en fazla konuşulan yapımlarından oldu.

Rakibine gönderme mi yaptı?

Söz dizisi, 13. bölümü ile ikinci sezonuna pazartesi akşamı başlayacak. Fragmanı paylaşılan dizide dikkat çeken diyaloglar yer alıyor. Geçtiğimiz hafta ekrana gelen İsimsizler'in tüm reytingleri silip süpürmesi ile rekabet kızıştı. Söz dizisinin yayınlanan fragmanında yer alan "Aslanlar sustu meydan çakallara kaldı" ifadesi, rakibine bir gönderme olarak algılandı.

Geçtiğimiz sezon reyting listesinde kıyasıya yarışan iki diziden Söz, aldığı reytinglerle öne geçti. Bu sezon ne olacağı izleyici tarafından merakla bekleniyor.


Özel Harekat dizileri rakip oldu reyting bölündü
HAYAT
Özel Harekat dizileri rakip oldu reyting bölündü

Güntkin Onay'dan derbi tahmini
Spor

Güntkin Onay'dan derbi tahmini

Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında oynanacak derbiyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Güntekin Onay, siyah-beyazlıların öne geçmesi durumunda maçı kazanacağını söyledi.
Game of Thrones'un yerine Diriliş Ertuğrul'u önerdiler
Hayat

Game of Thrones'un yerine Diriliş Ertuğrul'u önerdiler

İngiliz medyası, yeni bölümleri 2019’da başlayacak “Taht Oyunları” dizisinin hayranlarına, internetten “Diriliş Ertuğrul”u izlemelerini tavsiye etti. Haberde, Engin Altan Düzyatan için “Yeni Jon Snow” denildi. "Diriliş Ertuğrul" dizisini izleyen bir Amerikalının, diziye nasıl kendini kaptırıp heyecanla takip ettiğini anlatan notları ve "Diriliş Ertuğrul" dizisi ile ilgili yorumları güldürdü. İşte o notlar...
Bakan açıkladı: Ödemeler saat 18:00'de başlıyor
Ekonomi

Bakan açıkladı: Ödemeler saat 18:00'de başlıyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çiftçiler ile buluşmasında açıkladığı mazot ve gübre desteği ödemeleri bugün başlıyor. Saat 18:00'den sonra başlayacak ödemeler ile ortalama bir çiftçinin yıllık 30 bin TL olan mazot harcaması da 15 bin TL'ye kadar düşmüş olacak.
Yavuz Bingöl: AK Parti'ye oy verdim
Hayat

Yavuz Bingöl: AK Parti'ye oy verdim

Ünlü türkücü Yavuz Bingöl dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Bugüne kadar AK Parti'ye bir kez oy verdiğini söyleyen Bingöl, hayatı boyunca toplam üç oy kullanmış. Eskiden devletin millete haksızlık ettiğini şimdi ise milletin devlete haksızlık ettiğini belirten Bingöl, Cumhurbaşkanı Erdoğan için "Diktatör dediğiniz insana her şeyi söyleyebiliyor, konuşabiliyorsunuz. Bizim Cumhurbaşkanımız" ifadelerini kullandı.
Güzel, anlamlı, güncel, resimli Cuma mesajları 23 Şubat
Gündem

Güzel, anlamlı, güncel, resimli Cuma mesajları 23 Şubat

Bugün 23 Şubat Cuma. Müslümanlar için büyük bir öneme sahip mübarek Cuma günlerinde vatandaşlar birbirlerine Cuma mesajı atarak aralarındaki bağı güçlendiriyor. Biz de sizler için şimdiden güzel, anlamlı, resimli, özlü, kısa, güncel Cuma mesajları ve dualarını derledik. Haberimizde en güncel Cuma mesajlarını bulabilirsiniz...