|

'Arda Turan ile anlaşma yok'

Galatasaray kaptanı Arda Turan'ın Atletico Madrid ile anlaştığı ve önümüzdeki günlerde Madrid'e gideceği iddiaları üzerine Atletico Madrid başkanı Enrique Cerezo bu transfer ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Cihan
00:00 - 9/08/2011 Salı
Güncelleme: 17:05 - 9/08/2011 Salı
Yeni Şafak
'Arda Turan ile anlaşma yok'
'Arda Turan ile anlaşma yok'

Başkan Cerezo, Arda Turan, Diego Forlan ve Jose Antonia Reyes'in durumlarını değerlendirdiği Radyospor'daki "Özgür Sancar ile Spor Kazanı" programında önemli açıklamalar yaptı.


Türk basınında Arda Turan'ın Atletico Madrid ile anlaştığı haberlerinin çıktığının sorulması üzerine Cerezo politik cevaplar vererek, "Bu konuda çok fazla konuşmak istemiyorum. Herhangi bir şekilde anlaşma yok. Şu an için Arda Turan ilgi alanımızın içinde değil. Bu konuşulanlar sadece varsayım." dedi.


REYES VE FORLAN TAKIMDA KALACAK

Galatasaray'ın uzun bir süre ilgilendiği ancak bir sonuç alamadığı Jose Antonia Reyes ve Diego Forlan'ın tekrar Galatasaray'ın gündeminde olduğunun sorulması üzerine Cerezo, şu cevabı verdi:


"Forlan ve Reyes'in başka bir kulübe gitmesi söz konusu değil. Mevcut kadro ile yola devam edeceğiz. Bu iki önemli oyuncumuz da bizimle devam edecekler."

13 yıl önce
default-profile-img