|

Ceyhun Gülselam Çaykur Rizespor'da

Çaykur Rizespor, daha önce Galatasaray ve Trabzonspor'da da forma giyen orta saha oyuncusu 28 yaşındaki Ceyhun Gülselam ile prensip anlaşmasına vardı. Konyaspor'un haber beklediği oyuncu tercihini Hikmet Karaman'ın takımı Çaykur Rizespor'dan yana kullandı.

Yeni Şafak
14:48 - 28/06/2016 Tuesday
Güncelleme: 11:57 - 28/06/2016 Tuesday
DHA
Ceyhun Gülselam, Galatasaray'ın Drogbalı, Melolu, Sneijderli kadrosunda özellikle Mancini döneminde sıklıkla forma şansı bulmuştu.
Ceyhun Gülselam, Galatasaray'ın Drogbalı, Melolu, Sneijderli kadrosunda özellikle Mancini döneminde sıklıkla forma şansı bulmuştu.

Çaykur Rizespor, daha önce Galatasaray ve Trabzonspor'da da forma giyen orta saha oyuncusu 28 yaşındaki

Ceyhun Gülselam

ile prensip anlaşmasına vardı.Çaykur Rizespor teknik direktörü Hikmet

Karaman

, takımında devam eden transfer çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulundu."Scarione'yi bekliyoruz"


Kasımpaşa'nın tecrübeli oyuncu Oscar Scarione ile görüştüklerini ve her konuda anlaştıklarını ifade eden Hikmet Karaman, bu konuda şu bilgileri verdi:


  • "Futbolcunun tatilden dönmesini bekliyoruz. Kendisi ile anlaştık. Eski kulübü 900 bin Euro önerdi ancak kabul etmedi. Biz kendisiyle fiyat konusunda uzlaştık. Tatilini uzatması nedeniyle henüz Türkiye'ye gelmedi. Bazı Arap ülkeleri kendisine yüksek para verirse o ülkelere gitme durumu olabilir. Bunun dışında kendisi ile her konuda anlaşmış durumdayız."

'Ceyhun'u kadromuza katacağız'


Galatasaray ve Trabzonspor'da bir dönem oynayan Almanya'nın Hannover takımının oyuncusu

Ceyhun Gülselam

'le görüştüklerini de açıklayan Hikmet Karaman, "Fiyat konusunda anlaştık. Ceyhun, futbol hayatını yeniden Türkiye'de sürdürmek istiyor. Biz de kapılarımızı kendisine açtık ve yakın bir tarihte kadromuza dahil edeceğiz" diye konuştu. Hikmet Karaman, açıklamasının sonunda iç transferde yüksek ücret talep eden 3 futbolcuları Deniz Kadah, Koray ve Viera ile yollarını ayırdıklarını da sözlerine ekledi.#Hikmet Karaman
#Ceyhun Gülselam
#Scarione
8 years ago