Seremoni öncesi koridorda çalan düdük Mbappe ve Verratti'nin aklını aldı

Hollanda'da galibiyet kutlaması sırasında tribün çöktü

Aaron Boupendza Katar'ı sallamaya devam ediyor: Jeneriklik gole imza attı

Abdurrahim Albayrak Falcao hakkında konuştu

Brezilyalı futbolcudan şok hareket: Maçın hakemini hastanelik etti

Marsilya-Galatasaray maçındaki provokasyonun videosu ortaya çıktı: Ermenistan ve sözde Kürdistan bayrakları açtılar

Fatih Terim Marsilya maçı sonrası aklında kalan pozisyonu açıkladı

Mario Balotelli'den düğünde çiftetelli şov

Muslera'nın maç sonunda Babacar'ın üzerine yürüdüğü görüntüsü ortaya çıktı

Sergen Yalçın: "Gördün mü Pjanic'i neden çıkardığımı?"

Olimpiyat şampiyonu Mete Gazoz'dan Brezilyalı yazar Paulo Coelho’ya teşekkür

Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman: Fatih Terim de her sene şampiyon olacak diye bir şey yok

Sergen Yalçın: "Balotelli o hareketi bana yaptı"

Stefan Kuntz'dan Sergen Yalçın yorumu: Onu görünce kahkahalar attım

Osman Çakmak'tan tarihi çağrı: Herkesi bekliyoruz

Milli motosikletçi Deniz Öncü'den korkutan kaza

Hagi'nin 15 yaşındaki prensi Enes Sali'den tarihe geçen gol

Burak Elmas: Fatih Terim'e izin vermeyiz

Rıza Çalımbay'dan milli takım açıklaması

Kovid dönemini gözyaşlarıyla anlatan Mustafa Reşit Akçay: 10 kişiden birinin kurtulduğu bir ECMO makinesinden çıktım

Ahmet Nur Çebi'den Avcı'ya: Sen benimle niye konuşmuyorsun?

Cristiano Ronaldo otobüste kendisine rekoru getiren gollerini izlerken görüntülendi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Tokyo Paralimpik Oyunları şampiyonu Abdullah Öztürk'e tebrik telefonu

Paralimpik Oyunları’nda ilk altın madalya Abdullah Öztürk’ten

ABD'de bir George Floyd vakası daha: Yıldız basketbolcuya elektroşok verdiler

Milli judocu Zeynep Çelik Japon rakibini altın skorla yenerek bronz madalyanın sahibi oldu

Marius Sumudica kovulduğu kulübü Cluj'un antrenmanına alınmadı

Honduras’ta linç edileceğini düşünen hakem silah çekti

Takım arkadaşına saldıran Marcao'dan açıklama: Kardeşim Kerem'den özür diliyorum

PSG Messi transferini paylaştığı videoyla duyurdu

GrupA

Manchester City Manchester City
6 : 3
RB Leipzig RB Leipzig
Club Brugge Club Brugge
1 : 1
Paris St Germain Paris St Germain
Paris St Germain Paris St Germain
2 : 0
Manchester City Manchester City
RB Leipzig RB Leipzig
1 : 2
Club Brugge Club Brugge
Club Brugge Club Brugge
1 : 5
Manchester City Manchester City
Paris St Germain Paris St Germain
3 : 2
RB Leipzig RB Leipzig
Manchester City Manchester City
- : -
Club Brugge Club Brugge
RB Leipzig RB Leipzig
- : -
Paris St Germain Paris St Germain
Club Brugge Club Brugge
- : -
RB Leipzig RB Leipzig
Manchester City Manchester City
- : -
Paris St Germain Paris St Germain
Paris St Germain Paris St Germain
- : -
Club Brugge Club Brugge
RB Leipzig RB Leipzig
- : -
Manchester City Manchester City

GrupB

Atletico Madrid Atletico Madrid
0 : 0
Porto Porto
Liverpool Liverpool
3 : 2
Milan Milan
Porto Porto
1 : 5
Liverpool Liverpool
Milan Milan
1 : 2
Atletico Madrid Atletico Madrid
Porto Porto
1 : 0
Milan Milan
Atletico Madrid Atletico Madrid
2 : 3
Liverpool Liverpool
Milan Milan
- : -
Porto Porto
Liverpool Liverpool
- : -
Atletico Madrid Atletico Madrid
Atletico Madrid Atletico Madrid
- : -
Milan Milan
Liverpool Liverpool
- : -
Porto Porto
Milan Milan
- : -
Liverpool Liverpool
Porto Porto
- : -
Atletico Madrid Atletico Madrid

GrupC

Beşiktaş Beşiktaş
1 : 2
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
Sporting Lizbon Sporting Lizbon
1 : 5
Ajax Ajax
Ajax Ajax
2 : 0
Beşiktaş Beşiktaş
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
1 : 0
Sporting Lizbon Sporting Lizbon
Beşiktaş Beşiktaş
1 : 4
Sporting Lizbon Sporting Lizbon
Ajax Ajax
4 : 0
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
Sporting Lizbon Sporting Lizbon
- : -
Beşiktaş Beşiktaş
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
- : -
Ajax Ajax
Beşiktaş Beşiktaş
- : -
Ajax Ajax
Sporting Lizbon Sporting Lizbon
- : -
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
- : -
Beşiktaş Beşiktaş
Ajax Ajax
- : -
Sporting Lizbon Sporting Lizbon

GrupD

FC Sheriff FC Sheriff
2 : 0
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
Inter Inter
0 : 1
Real Madrid Real Madrid
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
0 : 0
Inter Inter
Real Madrid Real Madrid
1 : 2
FC Sheriff FC Sheriff
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
0 : 5
Real Madrid Real Madrid
Inter Inter
3 : 1
FC Sheriff FC Sheriff
Real Madrid Real Madrid
- : -
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
FC Sheriff FC Sheriff
- : -
Inter Inter
Inter Inter
- : -
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
FC Sheriff FC Sheriff
- : -
Real Madrid Real Madrid
Real Madrid Real Madrid
- : -
Inter Inter
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
- : -
FC Sheriff FC Sheriff

GrupE

Barcelona Barcelona
0 : 3
Bayern Münih Bayern Münih
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
0 : 0
Benfica Benfica
Bayern Münih Bayern Münih
5 : 0
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
Benfica Benfica
3 : 0
Barcelona Barcelona
Barcelona Barcelona
1 : 0
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
Benfica Benfica
0 : 4
Bayern Münih Bayern Münih
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
- : -
Barcelona Barcelona
Bayern Münih Bayern Münih
- : -
Benfica Benfica
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
- : -
Bayern Münih Bayern Münih
Barcelona Barcelona
- : -
Benfica Benfica
Benfica Benfica
- : -
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
Bayern Münih Bayern Münih
- : -
Barcelona Barcelona

GrupF

Young Boys Young Boys
2 : 1
Manchester United Manchester United
Villarreal Villarreal
2 : 2
Atalanta Atalanta
Atalanta Atalanta
1 : 0
Young Boys Young Boys
Manchester United Manchester United
2 : 1
Villarreal Villarreal
Young Boys Young Boys
1 : 4
Villarreal Villarreal
Manchester United Manchester United
3 : 2
Atalanta Atalanta
Atalanta Atalanta
- : -
Manchester United Manchester United
Villarreal Villarreal
- : -
Young Boys Young Boys
Villarreal Villarreal
- : -
Manchester United Manchester United
Young Boys Young Boys
- : -
Atalanta Atalanta
Manchester United Manchester United
- : -
Young Boys Young Boys
Atalanta Atalanta
- : -
Villarreal Villarreal

GrupG

Sevilla Sevilla
1 : 1
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
Lille Lille
0 : 0
Vfl Wolfsburg Vfl Wolfsburg
Vfl Wolfsburg Vfl Wolfsburg
1 : 1
Sevilla Sevilla
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
2 : 1
Lille Lille
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
3 : 1
Vfl Wolfsburg Vfl Wolfsburg
Lille Lille
0 : 0
Sevilla Sevilla
Vfl Wolfsburg Vfl Wolfsburg
- : -
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
Sevilla Sevilla
- : -
Lille Lille
Sevilla Sevilla
- : -
Vfl Wolfsburg Vfl Wolfsburg
Lille Lille
- : -
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
- : -
Sevilla Sevilla
Vfl Wolfsburg Vfl Wolfsburg
- : -
Lille Lille

GrupH

Malmö Malmö
0 : 3
Juventus Juventus
Chelsea Chelsea
1 : 0
Zenit Zenit
Zenit Zenit
4 : 0
Malmö Malmö
Juventus Juventus
1 : 0
Chelsea Chelsea
Chelsea Chelsea
4 : 0
Malmö Malmö
Zenit Zenit
0 : 1
Juventus Juventus
Malmö Malmö
- : -
Chelsea Chelsea
Juventus Juventus
- : -
Zenit Zenit
Chelsea Chelsea
- : -
Juventus Juventus
Malmö Malmö
- : -
Zenit Zenit
Juventus Juventus
- : -
Malmö Malmö
Zenit Zenit
- : -
Chelsea Chelsea

Play-Off

25 Ağustos 2021
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
0 : 0
FC Sheriff FC Sheriff
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
2 : 2
Monaco Monaco
Brondby Brondby
1 : 2
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
24 Ağustos 2021
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
2 : 1
Malmö Malmö
Ferencvaros Ferencvaros
2 : 3
Young Boys Young Boys
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
0 : 0
Benfica Benfica
18 Ağustos 2021
Young Boys Young Boys
3 : 2
Ferencvaros Ferencvaros
Malmö Malmö
2 : 0
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
Benfica Benfica
2 : 1
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
17 Ağustos 2021
FC Sheriff FC Sheriff
3 : 0
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Monaco Monaco
0 : 1
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
2 : 1
Brondby Brondby

3. Eleme Turu

10 Ağustos 2021
Legia Varşova Legia Varşova
0 : 1
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Rangers FC Rangers FC
1 : 2
Malmö Malmö
Benfica Benfica
2 : 0
Spartak Moskova Spartak Moskova
Young Boys Young Boys
3 : 1
CFR Cluj CFR Cluj
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
6 : 3
Olympiakos Olympiakos
FC Midtjylland FC Midtjylland
0 : 1
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Monaco Monaco
3 : 1
Sparta Prag Sparta Prag
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
2 : 1
Racing Genk Racing Genk
Slavia Prag Slavia Prag
1 : 0
Ferencvaros Ferencvaros
FC Sheriff FC Sheriff
1 : 0
Kızıl Yıldız Kızıl Yıldız
04 Ağustos 2021
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
1 : 1
Legia Varşova Legia Varşova
Ferencvaros Ferencvaros
2 : 0
Slavia Prag Slavia Prag
Spartak Moskova Spartak Moskova
0 : 2
Benfica Benfica
03 Ağustos 2021
Kızıl Yıldız Kızıl Yıldız
1 : 1
FC Sheriff FC Sheriff
Olympiakos Olympiakos
1 : 1
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
3 : 0
FC Midtjylland FC Midtjylland
Racing Genk Racing Genk
1 : 2
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
CFR Cluj CFR Cluj
1 : 1
Young Boys Young Boys
Malmö Malmö
2 : 1
Rangers FC Rangers FC
Sparta Prag Sparta Prag
0 : 2
Monaco Monaco

2. Eleme Turu

28 Temmuz 2021
Sparta Prag Sparta Prag
2 : 0
Rapid Wien Rapid Wien
Kızıl Yıldız Kızıl Yıldız
5 : 0
Kairat Almaty Kairat Almaty
Young Boys Young Boys
3 : 2
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
3 : 1
Mura Mura
Galatasaray Galatasaray
1 : 2
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
FC Midtjylland FC Midtjylland
2 : 1
Celtic Celtic
CFR Cluj CFR Cluj
2 : 0
Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps
Neftçi Bakü Neftçi Bakü
0 : 1
Olympiakos Olympiakos
FC Sheriff FC Sheriff
3 : 1
Alashkert Alashkert
27 Temmuz 2021
Zalgiris Vilnius Zalgiris Vilnius
1 : 3
Ferencvaros Ferencvaros
Omonia Omonia
0 : 1
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Flora Tallinn Flora Tallinn
0 : 1
Legia Varşova Legia Varşova
Helsinki Helsinki
2 : 2
Malmö Malmö
21 Temmuz 2021
Olympiakos Olympiakos
1 : 0
Neftçi Bakü Neftçi Bakü
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
5 : 1
Galatasaray Galatasaray
Legia Varşova Legia Varşova
2 : 1
Flora Tallinn Flora Tallinn
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
0 : 0
Young Boys Young Boys
Mura Mura
0 : 0
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
Malmö Malmö
2 : 1
Helsinki Helsinki
Kairat Almaty Kairat Almaty
2 : 1
Kızıl Yıldız Kızıl Yıldız
20 Temmuz 2021
Celtic Celtic
1 : 1
FC Midtjylland FC Midtjylland
Rapid Wien Rapid Wien
2 : 1
Sparta Prag Sparta Prag
Ferencvaros Ferencvaros
2 : 0
Zalgiris Vilnius Zalgiris Vilnius
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
2 : 0
Omonia Omonia
Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps
1 : 2
CFR Cluj CFR Cluj
Alashkert Alashkert
0 : 1
FC Sheriff FC Sheriff

1. Eleme Turu

14 Temmuz 2021
Legia Varşova Legia Varşova
2 : 0
Bodo Glimt Bodo Glimt
Neftçi Bakü Neftçi Bakü
2 : 1
Dinamo Tiflis Dinamo Tiflis
Alashkert Alashkert
1 : 0
Connahs Quay Connahs Quay
Kairat Almaty Kairat Almaty
2 : 0
Maccabi Haifa Maccabi Haifa
13 Temmuz 2021
Valur Valur
0 : 2
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Shakhtior Soligorsk Shakhtior Soligorsk
0 : 1
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
Shamrock Rovers Shamrock Rovers
2 : 1
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Linfield Linfield
1 : 2
Zalgiris Vilnius Zalgiris Vilnius
Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica
0 : 4
Helsinki Helsinki
Prishtina Prishtina
1 : 3
Ferencvaros Ferencvaros
Mura Mura
5 : 0
Shkendija Shkendija
Borac Borac
2 : 1
CFR Cluj CFR Cluj
FC Sheriff FC Sheriff
1 : 0
Teuta Teuta
Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps
5 : 0
Fola Esch Fola Esch
Riga FC Riga FC
1 : 1
Malmö Malmö
Hibernians Hibernians
0 : 3
Flora Tallinn Flora Tallinn
07 Temmuz 2021
Connahs Quay Connahs Quay
2 : 2
Alashkert Alashkert
Teuta Teuta
0 : 4
FC Sheriff FC Sheriff
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
3 : 2
Valur Valur
Malmö Malmö
1 : 0
Riga FC Riga FC
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
1 : 0
Shakhtior Soligorsk Shakhtior Soligorsk
Maccabi Haifa Maccabi Haifa
1 : 1
Kairat Almaty Kairat Almaty
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
2 : 0
Shamrock Rovers Shamrock Rovers
Dinamo Tiflis Dinamo Tiflis
1 : 2
Neftçi Bakü Neftçi Bakü
Bodo Glimt Bodo Glimt
2 : 3
Legia Varşova Legia Varşova
06 Temmuz 2021
Shkendija Shkendija
0 : 1
Mura Mura
Fola Esch Fola Esch
2 : 2
Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps
Zalgiris Vilnius Zalgiris Vilnius
3 : 1
Linfield Linfield
CFR Cluj CFR Cluj
3 : 1
Borac Borac
Helsinki Helsinki
3 : 1
Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica
Ferencvaros Ferencvaros
3 : 0
Prishtina Prishtina
Flora Tallinn Flora Tallinn
2 : 0
Hibernians Hibernians

Ön Eleme - Final

25 Haziran 2021
Prishtina Prishtina
2 : 0
Inter Club Escaldes Inter Club Escaldes

Ön Eleme - Yarı Final

22 Haziran 2021
HB Torshavn HB Torshavn
0 : 1
Inter Club Escaldes Inter Club Escaldes
Folgore Folgore
0 : 2
Prishtina Prishtina

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+