|

Trabzonspor'a Yunan golcü

Konstantinos Mitroglou, artık Bordo-Mavili formayı sırtına geçirmek üzere. Zira tarafların her konuda anlaşma sağladığı öğrenildi.

Fanatik
00:00 - 1/08/2014 Cuma
Güncelleme: 10:51 - 1/08/2014 Cuma
Yeni Şafak
Trabzonspor'a Yunan golcü
Trabzonspor'a Yunan golcü

Beşiktaş'ın uzun süre uğraşıp transfer edemediği Konstantinos Mitroglou, artık Bordo-Mavili formayı sırtına geçirmek üzere.

Zira tarafların her konuda anlaşma sağladığı öğrenildi. Bonservis pazarlıklarında da önemli gelişme kaydedildi. İngiliz kulübü Fulham'la yapılan görüşmeler sonrasında, 7 milyon Euro'luk bir anlaşma yapılmasının gündeme geldiği bildirildi. Hatta Trabzonspor Yönetimi'nin her an resmi açıklama yapabileceği belirtiliyor.

Alternatifler hazır

Eğer bu transfer gerçekleşirse, Fırtına kadrosuna çok önemli bir golcü katmış olacak. Alternatifler hazır Ancak her ihtimali göz önünde bulunduran Bordo-Mavililer, alternatif isimleri de sıcak tutuyor. Bu doğrultuda Paraguaylı forvet oyuncusu Oscar Cardozo için de kulübü Benfica ile görüşmelere devam edildiği ve bu transferin ikinci bir forvet oyuncusu olarak gerçekleşebileceği öne sürüldü. Mitroglou ve Cardozo dışında Cezayirli forvet oyuncusu İslam Slimani'yle de temaslar sürüyor.

10 yıl önce