MİLLİ TAKIM

Türkiye-Rusya maçının saati değişti

A Milli Futbol Takımı'nın bugün Rusya ile oynayacağı hazırlık maçının saatinde değişiklik yapıldı. Mücadele 21.15'ten 21.30'a alındı.

Haber Merkezi DHA
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamada, "A Milli Takımımızın, yarın Rusya ile Antalya Stadyumu'nda yapacağı hazırlık karşılaşmasının başlama saati değişti." ifadesi kullanıldı.


Daha önce 21.15'te oynanması kararlaştırılan mücadelenin başlama saati 21.30'a alındı.

Maçın geliri 15 Temmuz şehitleri fonuna
TFF, Rusya ile oynanacak özel maçın gelirlerinin 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Dayanışma Fonu'na bağışlanacağını duyurdu. Ayrıca 5 milyon TL'lik ek bir yardım da fona aktarılacak.

Federasyonun resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "Türkiye Futbol Federasyonu, yarın oynanacak Türkiye-Rusya karşılaşmasının tüm gelirlerinin 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Dayanışma Fonu'na bağışlanmasını kararlaştırdı. Türkiye-Rusya karşılaşması hasılatının yanı sıra 5 milyon TL'lik ek bir yardım 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Dayanışma Fonu'na aktarılacak" denildi.
Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Sumudica çılgına döndü: Her şeyi mahvettiniz

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+