|

Yusuf Şimşek'ten Eto'o yorumu

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor, sezon hazırlıklarını yaptığı akşam antrenmanı ile sürdürdü. İdmanda konuşan teknik direktör Yusuf Şimşek, 'Eto’o'nun Antalyaspor’u tercih etmesi sevindirici' dedi.

Yeni Şafak
09:35 - 30/06/2015 Salı
Güncelleme: 11:05 - 30/06/2015 Salı
IHA

Spor Toto Süper Lig'in yeni ekibi Antalyaspor, sezon hazırlıklarını Hasan Subaşı Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla devam etti. Teknik direktör Yusuf Şimşek yönetimindeki antrenmana izinden dönen takımın yarısı katıldı. Koşu ile başlayan antrenman açma-germe ve kısa pas çalışması ile sona erdi.Antrenman öncesi gazetecilere açıklamada bulunan Şimşek, yeni sezonun kazasız, belasız mutlu bir şekilde geçirmeyi diledi.


Takıma kiralık giden ve yeni katılan futbolcular olduğunu dile getiren Şimşek, "Emre Akbaba ve Rıdvan geldi. Kiralık olanlar geri geldi. Diğer futbolcularda yarından itibaren gelmeye başlayacak. Hazırlıklarımıza hızlı bir şekilde devam edeceğiz" dedi.Eto'o değerlendirmesi

Kamerunlu yıldız futbolcu Samuel Eto'o'nun 7 Temmuz'da kampa katılacağını aktaran Şimşek, “Tatil yapamadı. Bizden izin istedi, verdik. Bizle beraber olacak. Dünya yıldızı Antalyaspor'u tercih etmesi bizim adımıza, Antalya adına sevindirici. Şartlar ne olursa olsun turizm adına da sevindirici. Antalyaspor dünya basınında yer aldı. İnşallah bilgi ve tecrübelerini futbolcu kardeşlerine aktarır. Aynı zamanda Eto'o, nasıl olduğunu Antalyaspor'a katkı sağlayarak gösterir" diye konuştu.


4-5 oyuncu daha transfer edeceklerini kaydeden Şimşek, bu noktada yöneticilerin çalışmalarını sürdürdüğünü bildirdi.Yurt dışı kampı yok

1 Temmuz'a kadar yeni oyuncuların da takıma katılacağını belirten Şimşek, “Yurt dışı kampımız olmayacak. 1'inden 16'sına kadar Davraz'da kampımız var. 3 günlük bayram izni olacak. 19 Temmuz'dan sonrasına bakacağız. 4-5 hazırlık maçı yapmayı planlıyoruz" şeklinde konuştu.

#yusuf şimşek
#kamp
#antalyaspor
#eto'o
8 yıl önce
default-profile-img