Yazarlar Filmlik ve elektronik

Filmlik ve elektronik

Kamil Doruk
Kamil Doruk Gazete Yazarı
Abone Ol Google News

Bir okuyucumuz geldi, ayağına sağlık. Bizi eleştirdi, istek ve temennilerini bildirdi, ağzına sağlık. Bu esnada çay söyledik, ama, onca sohbetten sonra çaydan ümidi kesip kalkmış gidiyorken çayımız geldi, ricamızı kırmayıp oturdu ve içti, şifaya vesile olsun. Diyor ki: "Beş evladımın rızkından kesip bu gazeteyi alırım -şimdilik maddi bir sıkıntım bulunmasa da, böyle... Sizden istediğim, büyümekte olan çocuklarımı yanıma alıp gidebileceğim film ve tiyatroları vs bize haber vermeniz. Bu gazetenin kültür veya tv sayfasında tanıtıldığında, o film ve tiyatronun ailecek seyredilebileceğinden emin olmak istiyoruz..." Bunun niçin zor olduğu, çevreden merkeze, bütçe durumuna gelip dayandı

Elektronik bulaşığı: Bir taşra dergisi yöneticisinden, kendilerini kasten tanıtmadığımız suçlamasında bulunan bir zarflı kağıt gelmiş. İlkokul çocuklarınınkinden daha çirkin ve özensiz el yazısı bir yana, kağıt, bir yüzü kullanılmış bir fotokopi kağıdı: bulaşık.. elektronik bulaşığı. Yani: mektup değil, kullanılmış bir fotokopi!

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.