ÖZGÜN HABERLER

DOĞA KOLEJİ

DOĞA KOLEJİ

iLAN Diğer

Doğa Koleji öğrencileri hem akademik başarılarıyla hem de kazandıkları sosyal becerilerle, dünyaya, teknolojiye ve çevreciliğe bakış açılarıyla, her yaptıkları işe, her girdikleri ortama kalite getirirler. Çünkü onlar, bunları deneyimledikleri bir ortamda yetişirler. Üstün başarılara imza atan bir akademik kadroyla, Türkiye'nin yetkin öğretmenleriyle, başarıya özendiren Proje Odaklı Eğitim Modeli'yle, birbirine örnek olan sınıf arkadaşları arasında, dünyaya hazır hale gelirler.

Çocuğunuza Gelecek Vadeden Bir Eğitimin 4 Şifresi

Eğitimde fırsat olur mu dediğinizi duyar gibiyiz. Türkiye’de on binlerce öğrenci akademik başarısını %100’e varan eğitim burslarıyla taçlandırıyor. Böylece anne ve babalar çocuklarına hayal ettikleri geleceği sunma imkanı elde ederken öğrenciler de dünyanın eğitimde gelişmiş ülkeleri standardında eğitim alıyor. Anne babaların çocukları ile ilgili belki de en temel isteği dünya standartlarında kaliteli bir eğitim almalarıdır. Bu istek onları doğru bir okul arayışına götürmektedir. Bu noktada dünya standartlarında kaliteli eğitimin olmazsa olmazları vardır. Peki, nedir dünya standartlarındaki eğitim?

Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Yetimlerin babası: Bahattin Yıldız
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.