Dünya Trumptan acı itiraf Ülke rezil durumda dünya bize gülüyor

Trump'tan acı itiraf: Ülke rezil durumda dünya bize gülüyor

ABD'nin eski başkanı Donald Trump, Başkan Joe Biden'ı eleştiren açıklamalarını sürdürdü. Ülkenin rezil durumda olduğunu savunan Trump, "Bütün dünya bize gülüyor" diye konuştu.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Diğer
Trumptan acı itiraf: Ülke rezil durumda dünya bize gülüyor
Donald Trump - Joe Biden

ABD Başkanı Joe Biden'ın başkanlık koltuğuna oturmasından bu yana politikalarını eleştiri yağmuruna tutan Trump, "Biden ülkemizin lideri olmak için yetersiz bir insan. Biden yönetimi herkese nasıl birlik olunmasını istediğini anlatıyor ancak kendileri kapsayıcı değil. Biden yönetimi oldukça bölücü ve kendisi ABD tarihinin en beceriksiz başkanı" ifadelerini kullanmıştı.

Trump'tan Biden'a 'beceriksiz' nitelemesi
DÜNYA
Trump'tan Biden'a 'beceriksiz' nitelemesi

"ÜLKEMİZ REZİL OLMUŞ DURUMDA"

Trump bu sefer sert eleştirilerine bir yenisini daha ekleyerek sitemlerde bulundu. ABD'nin gün geçtikçe değer kaybetmeye başladığını vurgulayarak, "Ülkemiz rezil olmuş durumda. Bütün dünya bize gülüyor" dedi.

ABD Başkanı Biden sayıklayınca gazeteciler Oval Ofis'ten çıkartıldı
DÜNYA
ABD Başkanı Biden sayıklayınca gazeteciler Oval Ofis'ten çıkartıldı

Kendisini tekrar aday olmaktan alıkoyacak şeyin ne olduğunun sorulması üzerine Trump, "Hiç beklemiyorum ama doktorumdan kötü haber verecek bir telefon alırsam o zaman aday olmam. Bunlar Tanrı'dan gelen şeyler ancak ben kendimi çok iyi hissediyorum" diye konuştu.

Trump Biden’ı geçti
DÜNYA
Trump Biden’ı geçti

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.