Ekonomi D segmentine Accord ayarı

D segmentine Accord ayarı

Honda’nın en güçlü modellerinden Accord yenilenerek Türkiye pazarına geri döndü. Segmentinin en iddialı oyuncusu Passat’tan müşteri çalacak olan ve 16 Eylül’de satışa çıkacak modelin fiyatı 540 bin liradan başlıyor.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
D segmentine Accord ayarı
Honda Accord

Honda Türkiye, Accord ile D segmentine yeniden giriş yaptı. 2021 yılında 30 bin adetlik hedef ile kendi satış rekorunu kırmaya hazırlanan Honda Türkiye, bu hedefi doğrultusunda ürün gamını güçlendirmeye devam ediyor. Honda Türkiye sedan segmentindeki başarılı temsilcisi Civic’ten sonra geçtiğimiz ay B segmentinde satışa sunduğu City ve şimdi de yeni Accord ile her segmentte sedan seçeneği sunma hedefine ulaştı.

TÜRKİYE’YE ÖZEL GELDİ

Honda Accord Türkiye lansmanında konuşan Honda Türkiye Başkanı Takuya Tsumura, Türkiye pazarında daha da güçlenme hedeflerinin altını çizdi. Tsumura, “Değişen müşteri tercihleri, rakipler, çevresel ihtiyaçlar, pazar dinamikleri gibi birçok parametreyi gözden geçirdik ve Accord’un yeniden Türkiye’de olması gerektiğine karar verdik. En uygun özellik ve donanımlardaki Accord’u üretmek için ise Ar-Ge ekibi sadece Türkiye şartlarına göre bir model oluşturdu” dedi.

TARLADAKİ CİVİC’E DAVA AÇILMADI

Sosyal medyadaki Honda’nın stok yaptığı iddia edilen görüntülere değinen Honda Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Bülent Kılıçer ise, “Araçların tamamı filo için bekleyen, stokta duran kiralık araçlar olduğunu gözlemledik.”

540 BİN LİRADAN SATIŞA ÇIKACAK

Yeni nesil Honda Accord; bugüne kadar üretilen en çarpıcı Accord tasarımına sahip olması dışında üstün sürüş keyfiyle de segmentinde iddiasını güçlendiriyor. Estetik iç ve dış tasarımı, gelişmiş Honda teknolojileri içeren multimedya sistemi, Honda Sensing güvenlik donanımları ve sınıfında tek olması ile öne çıkan Uzaktan Motor Çalıştırma özelliği ile yeni Accord, sınıfının iddialı modelleri arasında yerini alıyor. Honda Accord’un Executive donanım paketi 540 bin lira fiyatı ve Executive+ donanım seçeneği ise 561 bin lira fiyatı ile satışa çıkacak. Yeni Accord; Platin Beyaz, Meteor Gri, Kristal Siyah ve Kuvars Mavi olmak üzere 4 farklı rengi seçeneği Honda bayilerinde yerini alacak.

Borusan Araç İhale 230 bin araç sattı
EKONOMİ
Borusan Araç İhale 230 bin araç sattı

Elektrikli MG’den Bursa’ya yeni bayi
EKONOMİ
Elektrikli MG’den Bursa’ya yeni bayi

Yeni markalar Türkiye yolunda
EKONOMİ
Yeni markalar Türkiye yolunda
2,5 yılda tamamlanacak olan atıksu arıtma tesisinin yapımı başlıyor
Gündem

2,5 yılda tamamlanacak olan atıksu arıtma tesisinin yapımı başlıyor

Programı çerçevesinde ihaleye çıkan projenin başlangıç toplantısına ilgili paydaşları olan; Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ve proje ekibi, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Ekonomi ve Sosyal Gelişim Departmanı Başkan Yardımcısı Laurent Guırkınger ve Delegasyon Sektör Yöneticisi Asuman Özaltay, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü Daire Başkanı İsmail Raci Bayer, bakanlık teknik personeli ile ihaleyi kazanan proje müşaviri ve yüklenici firmaların yetkilileri katıldı.
Stokçular bu sefer de çiğ köftede ortaya çıktı: Ekonomik olmaktan çıkabilir
Ekonomi

Stokçular bu sefer de çiğ köftede ortaya çıktı: Ekonomik olmaktan çıkabilir

Çok sayıda sektörün kabusu haline dönüşen stokçuluk çiğ köfteye de sıçradı. Son dönemde hammadde bulmakta zorluklar yaşandığına dikkat çeken Çiğ Köfte Üreticileri Derneği (ÇİĞDER) Başkanı Orhan Güzelaydın, stokçuluk yapıldığını ve bundan sektörün ve dolayısıyla vatandaşların büyük sıkıntı yaşadığını söyledi. Güzelaydın, sürecin bu şekilde ilerlemesi halinde ise çiğ köftenin artık ekonomik olmaktan çıkabileceği noktasında da uyarıda bulundu.
Avrupa’nın göbeğinde insanlık dramı
Dünya

Avrupa’nın göbeğinde insanlık dramı

Belarus-Polonya sınırında yaşam mücadelesi veren göçmenler, Belarus tarafında sınıra bir kilometre mesafede kurulan Göçmen Merkezi’nde soğuk ve açlıkla mücadele ediyor.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.