Ekonomi Tarkana ultra lüks minibüs İçerisinde yok yok

Tarkan'a ultra lüks minibüs: İçerisinde yok yok

Megastar Tarkan, konforlu seyahat edebilmek için özel detaylara sahip ultra lüks VIP minibüs yaptırdı. Ultra lüks özellikleri dikkat çeken minibüs; 3 ses mühendisi ve 8 endüstriyel tasarımcının dâhil olduğu 140 kişilik bir ekip tarafından yüzde 100 el işçiliği üretildi.

Haber Merkezi Yeni Şafak
​​Megastar Tarkan yeni aracının içinde böyle poz verdi.
​​Megastar Tarkan yeni aracının içinde böyle poz verdi.

Megastar Tarkan kendisi ultra lüks VIP minibüs yaptırdı. Profesyonel bir ekip tarafından tasarlanan, özel detaylara sahip otomobilin yapımı ortalama 3 ay sürdü.

140 KİŞİLİK EKİP YAPTI

Otomobil, 3 ses mühendisi ve 8 endüstriyel tasarımcının dâhil olduğu 140 kişilik bir ekip tarafından yüzde 100 el işçiliği üretildi.

TARKAN'IN İSTEĞİ ÜZERİNE İTALYA'DAN GETİRİLDİ

Aracın içini kaplayan ahşap özel tike ağacından elde edilerek tamamen el işçiliği ile bir ayda üretildi. Minibüsün koltuk derileri özel istek üzerine İtalya’dan sipariş edildi.

  • Megastar, aracının iç kombinasyonunu kendisi yaptı. Dikişlerinden deri desenlerine, kullanacağı ürünlerin nerede olacağına kadar her detayla tamamen Megastar kendisi karar verip ilgilendi.

DÜNYADA EŞİ BENZERİ, OLMAYAN SES SİSTEMİ

Minibüsün en dikkat çekici özelliği ise, çok özel bir ses sisteminin olması… Almanya’dan getirtilen ses mühendisleri tarafından, tamamen Tarkan’ın istekleri doğrultusunda araca özel ses sistemi tasarlandı.

ARAÇTA YOK YOK!

Tarkan’a ultra süper lux minibüs dizayn etti. Araçta yok yok; 4 boyutlu sinema ve ses sistemi,sesli komut sistemine kadar bir arabaya konulacak her şey aracın içinde.

Aracın iç tasarımı Tarkan'ın istekleri doğrultusunda şekillendi.

Minibüste bulunan diğer özellikler ise; masajlı, ısıtmalı, soğutmalı, ayak dinlendirmeli koltuklar, özel kişiselleştirilmiş oturma düzeni, buzdolabı, masa, kendisine özel iklimlendirme sistemi, Kişiselleştirilebilen aydınlatma sistemi, mücevher kutusu, sıcak ve soğuk muhafaza edilebilen şişelik sistemi...

  • Dubai Kralı, Özbekistan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı, Van Damme, Sezen Aksu, gibi birçok iş insanına, ünlü sanatçı ve siyasetçiye VIP araç tasarlayan Ertex Otomotiv, son olarak TAİ iş birliği ile Türkiye’nin ilk sivil VIP helikopterini üretmişti.

Turizmde yeni hedef açıklandı: 70 milyon turist
EKONOMİ
Turizmde yeni hedef açıklandı: 70 milyon turist

Yerli imkanlarla üretip ihraç ediyor
EKONOMİ
Yerli imkanlarla üretip ihraç ediyor

Bakan Pakdemirli'den sigarada tek tip paket açıklaması
EKONOMİ
Bakan Pakdemirli'den sigarada tek tip paket açıklaması

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.