Gündem Boş üniversite kampüsleri tilkilere oyun parkı oldu

Bolu haberleri: Öğrencilerin olmadığı üniversite kampüsü tilkilere kaldı

Boş üniversite kampüsleri tilkilere oyun parkı oldu

Bolu’da, pandemi nedeniyle kapalı olan üniversite kampüsü tilkilere kaldı. Yeşil alanlarda eğlenen tilkiler üniversite çalışanları tarafından görüntülendi. Her gün kampüs alanındaki yeşil alanlara gelerek yiyecek arayan tilkiler, eğlenceli hareketler sergiliyor.

Haber Merkezi İHA
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gölköy kampüsünde tilkilerin eğlenceli anları.
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gölköy kampüsünde tilkilerin eğlenceli anları.

Bolu’da, koronavirüs salgını nedeniyle uzaktan eğitim dönemine geçilen Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gölköy kampüsü yaban hayvanlarına kaldı.

Tilki vurmak isterken kendini vurdu
GÜNDEM
Tilki vurmak isterken kendini vurdu

Geniş ormanlık alanın içinde bulunan kampüs tilkilerin uğrak yeri oldu. Her gün kampüs alanındaki yeşil alanlara gelerek yiyecek arayan ve eğlenceli hareketler sergileyen tilki üniversite çalışanı Fatih Peker tarafından görüntülendi. Peker’in sosyal medyada paylaştığı tilki, sevimli görüntüsüyle ilgi gördü.

Eğlendikleri tilki öyle bir oyun oynadı ki…
OYNAT 00:40
Eğlendikleri tilki öyle bir oyun oynadı ki…
Suudi Arabistan'da tilki ile eğlenen grup beklenmedik bir durumla karşılaştı. Çöl tilkisinin bulunduğu yuvanın karşısına kameraya diken şahıslar, olan biteni izlemeye başlıyor. Bu esnada yuvasından çıkan tilki ise şaşkın bir şekilde etrafa bakındıktan sonra kendisini kaydeden telefonlardan birini alıp içeri giriyor.
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.