Gündem Kızılayda bomba alarmı asılsız çıktı

Kızılay'da bomba alarmı asılsız çıktı

Ankara Kızılay'da bomba ihbarı nedeniyle polis alarma geçti. Yapılan arama sonucu ihbarın asılsız olduğu anlaşıldı.

Haber Merkezi IHA
Kızılayda bomba alarmı asılsız çıktı
Polis bomba ihbarı yapılan bölgeyi kapattı.

Başkent’te bomba ihbarı nedeniyle polis alarma geçti. Kapatılan sokak ve boşaltılan binalarda yapılan arama sonucu ihbarın asılsız olduğu anlaşıldı.

Edinilen bilgiye göre, Kızılay Selanik Caddesi’nde bir internet kafede bomba olduğu ihbarının ardından harekete geçen polis ekipleri sokağı kapatarak, çevredeki binalar boşaltıldı. Polis ekiplerinin aldığı çevre güvenliğinin ardından ihbarın yapıldığı bölge didik didik arandı. Aramalarda bir bomba dedektör köpeği de kullanıldı.

Ekipler ihbarın asılsız olduğunu teyit ettikten sonra güvenlik önlemleri kaldırıldı.Gergin anların yaşandığı dakikalarda olay yerine girmek isteyen bir vatandaş polis ekiplerine zor anlar yaşattı. Can güvenliklerini hiçe sayan vatandaşları polis ekipleri zorlukla bölgeden uzaklaştırdı.

Kızılay'da bomba ihbarı alarmı
OYNAT 00:00
Kızılay'da bomba ihbarı alarmı
Alınan bilgiye göre, Kızılay Selanik Caddesi'ndeki bomba ihbarının ardından çok sayıda polis bölgeye sevk edildi. Sokak trafiğe kapatılırken çevredeki binalarda boşaltılıyor.


Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.