Hayat Küçük Patronun macerası hız kesmiyor

Küçük Patronun macerası hız kesmiyor

Ünü tüm dünyayı saran animasyon filmi Çılgın Hırsız serisi Minyonlar’a yeni bir film ekliyor. 1 Temmuz’da Gru ve minyonların yeni maceraları “Minyonlar 2: Gru’nun Yükselişi”yle beyaz perdeye çıkacak. Gru’nun kötü olma yolundaki mücadelesini izleyeceğimiz animasyonda, önceki filmlerden önemli karakterleri de göreceksiniz.

Abone Ol Google News
Halime Kirazlı Yeni Şafak
Küçük Patronun macerası hız kesmiyor
Minyonlar 2: Gru’nun Yükselişi

Universal Pictures’ın yan yapım şirketi İllumination’ın, ilkini 2010 yılında yaptığı Çılgın Hırsız filminin spin-off’u Minyonlar’a yeni bir film geliyor. Çıktığı günden bugüne büyük ilgiyle izlenen animasyon filminin yeni üyesi “Minyonlar 2: Gru’nun Yükselişi”nin basın gösterimi gerçekleşti. Animasyon filmin yönetmen koltuğunda Kyle Balda var. Ona Brad Ableson ve Jonathan del Val eşlik ediyor. Hikayeyi ise Matthew Fogel ve Brian Lynch yazdı. Minyonları alıştığımız gibi bu kez de Pierre Coffin seslendiriyor.

Gru olmak kolay değil

Filmde ana karakter Gru’nun küçüklüğünü, kötü olma yolunda atlattığı badireleri izleyeceksiniz. Seyirci ayrıca Hırçın Altılı’ya katılmak için türlü kötülükler yapan Gru’nun, minyonlar ve diğer önemli karakterlerle nasıl tanıştığı sorularına da cevap bulacak. Bu macerada “Küçük Patron” Gru’ya minyonlardan Kevin, Stuart, Bob ve Otto eşlik edecek. Dizinin oyunu olan Minion Rush’tan da birçok referans barındıran film, sizi 1 saat 30 dakika boyunca koltuğunuza kilitleyecek. Serinin 5. filmi olacak aksiyon-komedi türündeki “Minyonlar 2: Gru’nun Yükselişi” 1 Temmuz’da sinemalarda olacak.

“Gru’nun Yükselişi” 1 Temmuz’da sinemalarda
HAYAT
“Gru’nun Yükselişi” 1 Temmuz’da sinemalarda
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Abdülhamid Han'ı Yörükler-1 kuyusuna göndereceğiz
Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Abdülhamid Han'ı Yörükler-1 kuyusuna göndereceğiz

Türkiye'nin 4. sondaj gemisi Abdülhamid Han göreve başlıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Abdülhamid Han Sondaj Gemisini ilk görev yerine uğurlama töreninde konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Sondaj gemimiz enerji vizyonumuzun göstergesi. 4 sondaj, 2 sismik araştırma gemimizle artık biz de bu alanda varız. Enerjide dışa bağımlılığı kendi kaynaklarımızla çözüyoruz. Deniz altında bir enerji üssü kuruyoruz. Üzeri kapatılmış kuyuları da üretime dahil ediyoruz. Abdülhamid Han gemimizi, yeni sondaj rotamız Akdeniz'e yolcu ediyoruz. Abdülhamid Han gemimizi, yeni sondaj rotamız Akdeniz'e yolcu ediyoruz. Abdülhamid Han sondaj gemimiz, Türkiye'nin enerji alanındaki yeni vizyonunun sembolüdür. 'Abdülhamid Han'ı Yörükler-1 kuyusuna göndereceğiz'' açıklamasında bulundu.
Bakanlık harekete geçti: Restoran ve yemekhane artıkları hayvanlara yem olacak
Ekonomi

Bakanlık harekete geçti: Restoran ve yemekhane artıkları hayvanlara yem olacak

Tarım ve Orman Bakanlığı israfın azaltılması yönündeki çalışmalar kapsamında restoran ve yemekhane artıklarının yem olarak kullanılabilmesine imkan veren düzenleme yaptı. Yeni yönetmelik 6 ay sonra yürürlüğe girecek.
'Bedava traktör' vaadiyle çiftçiyi kandıran Kılıçdaroğlu: Sözümüz var mazotu KDV’siz vereceğiz
Gündem

'Bedava traktör' vaadiyle çiftçiyi kandıran Kılıçdaroğlu: Sözümüz var mazotu KDV’siz vereceğiz

Edirne'de açıklamalarda bulunan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, iktidara gelmeleri halinde çifçiye mazotu KDV'siz, ÖTV'siz vereceklerini söyledi. Kılıçdaroğlu'nun bu açıklamasının ardından yerel seçimler öncesinde verdiği 'bedava traktör' sözü yeniden gündem oldu. Kılıçdaroğlu, yerel seçimler öncesinde çiftçiye bedava traktör sözü vermiş ancak sözünü tutmamıştı. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel de daha sonra yaptığı açıklamada, traktör vaadinin çarpıcı olsun diye ortaya atıldığını itiraf etmişti.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.