Hayat Vefalı köpek Sahibinin içinde olduğu ambulansın peşinden koştu

Vefalı köpek: Sahibinin içinde olduğu ambulansın peşinden koştu

Büyükada'da fenalaşan ve ambulansa alınan hastanın köpeği, sahibini hastaneye kadar koşarak takip etti. Sevimli köpeğin o anları cep telefonu kamerasına yansıdı.

Haber Merkezi AA
Vefalı köpek: Sahibinin içinde olduğu ambulansın peşinden koştu
Sevimli köpek ambulansın peşinden böyle koştu.

İstanbul Büyükada'da rahatsızlanan sahibinin başından ayrılmayan köpek, önce gelen ambulansa binmek istedi. Ancak ambulansa alınmayınca aracı hastaneye kadar koşarak takip etti. Sahibinin yanından bir an olsun ayrılmayan köpek, onu hastanede de yalnız bırakmadı. Sevimli köpek, sahibinin müşahedeye alındığı odanın kapısında beklemeye başladı. Daha sonra hastane görevlileri köpeği bahçeye çıkardı.

O anlar cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

Vefalı köpek ambulanstaki sahibini hastaneye kadar koşarak takip etti
OYNAT 00:49
Vefalı köpek ambulanstaki sahibini hastaneye kadar koşarak takip etti
Büyükada'da rahatsızlanan sahibinin başından ayrılmayan köpek, ambulansı hastaneye kadar koşarak takip etti. Hastanede bir süre kapıda bekleyen köpek, sahibinin müşahedeye alındığı odanın kapısında beklemeye başladı. Sağlık çalışanlarının uyarısı üzerine hastanenin bahçesine çıkan köpek sahibini terk etmedi.
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.