Spor Fatih Terim itiraf etti Kebapçıyı önce yumrukladım sonra tokatladım

Fatih Terim'in kebapçı davasında tutanaklar ortaya çıktı

Fatih Terim itiraf etti: Kebapçıyı önce yumrukladım sonra tokatladım

Alaçatı'da dönemin eski Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile kavga eden kebapçı Selahattin Aydoğdu'nun ifadeleri ortaya çıktı. Tutanaklarda Fatih Terim'in Aydoğdu'ya yumruk attığı ve tokatladığını itiraf ettiği görülüyor.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Fatih Terim, kebapçı Selahattin Aydoğdu ile yaşadığı olaydan sonra Türkiye Futbol Direktörlüğü görevinden alınmıştı.
Fatih Terim, kebapçı Selahattin Aydoğdu ile yaşadığı olaydan sonra Türkiye Futbol Direktörlüğü görevinden alınmıştı.

Fatih Terim'in Türkiye Futbol Direktörlüğü görevinden alınmasına neden olan kebapçı davasının tutanakları ortaya çıktı. Gazeteci Atilla Türker'in paylaştığı ifadelerde Fatih Terim'in Aydoğdu'ya yumruk attığı ve tokatladığını söylediği görülüyor.

İşte tutanaklarda yer alan ifadelerden Fatih Terim'e ait bazı bölümler;

  • "Ben Selahattin Aydoğdu isimli şahsın dükkanının kapısındaki ortak alana gittim ve 'Beni çağırıyordun, Selo geldim' dedim. O benim oraya geleceğimi tahmin etmediğinden beni görünce korktu ve panikleyerek ‘Hocam müşteriler var, isterseniz içeride konuşalım' dedi. Bunun üzerine Selahattin Aydoğdu'ya önce yumruk attım ve hemen sonra da kendisini tokatladım."

Selahattin Aydoğdu'ya ait bazı bölümler;

  • "Fatih Terim, damatları ve ismini bilmediğim biri ile gelerek, “Ben geldim” dedi ve bana saldırdı, yumruk attı. Bana yumruk atan, darp eden ve hakaret eden Fatih Terim'den davacı ve şikayetçiyim. Benim bu yaşanan olaylardan dolayı iş yerimin imajı zedelenmiştir. 25 yıllık prestijimi olumsuz etkilemişlerdir, bu konuda da davacıyım"


Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.