|

Hepsi Andersson

Fenerbahçe teknik patronu Denizli, İsveçli futbolcunun yerine görev yapacak oyuncuların da en az Andersson kadar iyi olduğunu söyledi.

.
00:00 - 9/01/2001 Salı
Güncelleme: 12:11 - 1/01/2014 Çarşamba
Yeni Şafak
Hepsi Andersson
Hepsi Andersson
Bir eksikle yıkılmayız

Fenerbahçe Teknik Direktörü Mustafa Denizli, takımda her futbolcunun yerinin doldurulabileceğini söyledi. Andersson'un yokluğunu hissedeceklerini kaydeden tecrübeli çalıştırıcı, "Bu futbolcunun yerine görev vereceğim oyuncular da en az onun kadar başarılı olacaktır. Biz bir takımız. Bir futbolcunun eksikliğiyle de yıkılmayız. Her mevkiide yerlerine görev yapacak oyuncularım da en az onlar kadar başarılı olacaktır. Hepsine güveniyorum" diye konuştu.

Taksitler ödendi

Sakat olan Kennet Andersson'un yerine 8 aday var. Teknik direktör Denizli'nin İsveçli futbolcunun yerine maçların önemine göre 8 futbolcu arasında tercih yapacağı bildirildi. İlk yarıda genelde son maçlarda 5+1 kontenjanı nedeniyle yedek soyunan Revivo'nun yanısıra Johnson, Baliç, Serhat, Ogün, Adem ve Semih gibi futbolcuların değişmeli olarak Andersson'un yerine görev yapabileceği öğrenildi. Bu arada Fenerbahçeli futbolculara 1.5 milyon dolar tutarındaki transfer taksitleri dün ödendi.

BALİÇ sabırları taşırıyor

Sezon başından buyana sürekli gece hayatıyla gündeme gelen Baliç'e tepkiler büyüyor. Boşnak futbolcunun diğer futbolcuların aksine sınırları aşması yönetimide tedirgin ediyor. Teknik direktör Mustafa Denizli'yle yönetimin bir araya gelerek Baliç'in uyarması bekleniyor. Yönetim-Denizli zirvesinde gerekirse diğer bekar futbolcular gibi Baliç'in de Samandıra Tesisleri'nde kampta tutulması gibi kararların da alınması gündemde.


23 yıl önce
default-profile-img