Spor Volkan Demirelden Galatasaray için dikkat çekici yorum

Volkan Demirel'den Galatasaray için dikkat çekici yorum

Yayıncı kuruluşta yorumculuk yapan Volkan Demirel, Galatasaray'ın Kayserispor'a 3-0 yenildiği maç hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Volkan Demirelden Galatasaray için dikkat çekici yorum
Volkan Demirel

Galatasaray'ın Kayserispor'a yenildiği maçı değerlendiren Volkan Demirel, Fernando Muslera'nın 'toparlanacağız' mesajını yorumladı. Demirel, 'Galatasaray, önceki sezonlarda da kötü başlangıçlar yaptı. Ancak o zaman iyi kadrolara sahipti ve geri dönüş yapabildiler. Şu anda o kadar kaliteli bir kadro yok' dedi.

Demirel'in açıklamalarından dikkat çeken diğer bölüm ise şöyle;

  • "Galatasaray'ın ligde çıktığı 6 maçta bir oyun göremedik. Yapılan transferlerin yeterli olduğunu düşünmüyorum. Galatasaray'ın şu anda her yerinde sorun var. Kadro bu durumdaysa mevcut futbolcuların yeteneklerinden daha çok karakter koymaları gerekiyor"
İçişleri Bakanlığı: 548 okul servis aracı trafikten men edildi
Gündem

İçişleri Bakanlığı: 548 okul servis aracı trafikten men edildi

İçişleri Bakanlığı: Ülke genelinde gerçekleştirilen 'Güvenli Eğitim Uygulaması'nda, kurallara uymayan 2 bin 667 servis aracı ve sürücüsüne cezai işlem uygulandı, 548 okul servis aracı trafikten men edildi, 14 sürücünün belgesi geri alındı. Uygulamada çeşitli suçlardan aranan 619 kişi yakalandı.
Merkez Bankası 2021 enflasyon tahminini yükseltti
Ekonomi

Merkez Bankası 2021 enflasyon tahminini yükseltti

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Şahap Kavcıoğlu, yılın son enflasyon raporu sunumu için kameralar karşısına geçti. TCMB, 2021 sonu enflasyon tahminini, yüzde 14,1'den yüzde 18,4'e yukarı yönlü güncelledi. Kavcıoğlu, sunumun ardından TL ile ilgili soruya Türkiye'nin temel sorununun cari açık olduğunu belirterek, "Fiyat istikrarını cari açığı azaltarak sağlamayı hedefliyoruz. Cari açık düzeltildiğinde kur dengeye gelecektir." şeklinde cevap verdi
CHP ilk imtihandan geçti: HDP'nin 'ülkeyi birlikte yönetelim' teklifine 'evet' dedi
Gündem

CHP ilk imtihandan geçti: HDP'nin 'ülkeyi birlikte yönetelim' teklifine 'evet' dedi

CHP’nin ‘parti tabanından tepki gelir’ korkusuyla gizliden yürüttüğü HDP’yle ittifakı, PKK’ya yönelik Suriye tezkeresinde bir kez daha gün yüzüne çıktı. Kılıçdaroğlu yönetiminin, tezkere konusunda sergilediği bu yeni tutumla, parti tabanında HDP birlikteliğinden rahatsız olmaya devam eden kesime, “Siz de bu yeni duruma alışsanız iyi olacak” mesajını vermiş olduğuna dikkat çeken Yeni Şafak yazarı Mehmet Acet, bu birlikteliğin arka planını bugünkü köşesine taşıdı.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.