Video Devlet Bahçeli İşgal edilmiş CHPnin gerçek yüzünü en fazla oy aldığı bölgelerde anlatacağız
Devlet Bahçeli: İşgal edilmiş CHPnin gerçek yüzünü en fazla oy aldığı bölgelerde anlatacağız
Devlet Bahçeli: İşgal edilmiş CHP'nin gerçek yüzünü en fazla oy aldığı bölgelerde anlatacağız
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, grup toplantısında partililere seslendi. Önemli açıklamalarda bulunan Bahçeli, 'Bugünden itibaren arkadaşlarımı Anadolu'ya gönderiyorum. İşgal edilmiş CHP'nin gerçek yüzünü her yöremizde anlatacağız.

Bilhassa 24 Haziran seçimlerinde CHP'nin en fazla oy aldığı 131 seçim bölgesinde HDP ile ittifakını, terörle mücadeleye karşı gelişini, Mustafa Kemal Atatürk'le bağını koparışını tek tek milletimizle paylaşacağız. Atatürk sevdalısı kardeşlerimize birer birer uğrayacağız. CHP'nin neye dönüştüğünü, şu anda nasıl bir hüviyete büründüğünü, kimlere hizmet ettiğini kaynağından nasıl koptuğunu halka hizmet Hakk'a hizmet şiarıyla izah edeceğiz, takdiri milletimize bırakacağız.

Bugünden itibaren yeni görevlendirmeler yapıyorum. CHP'nin gizli gündemini, ağır kusurlu siyasetini halkımıza doğrudan anlatmak ve ifşa etmek amacıyla arkadaşlarımızı Anadolu'ya gönderiyorum.


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.