Video Son Dakika Haber Videoları - En Güncel Videolar - Yenisafakcom

Video Galerisi

Cezayir’deki soykırım seyirciyi ekrana kilitledi
05:05
Hayat
Cezayir’deki soykırım seyirciyi ekrana kilitledi
Türkiye'nin bilgi yarışması 3'te 3, yayınlanan son bölümüne tarihi karakterler damgasını vurdu. Yarışmacılara soruları cevaplamalarında yardım eden Prof.Dr. Tufan Gündüz'ün yorumlarıyla renk kattığı yarışma, Pelin Çift'in sunumuyla izleyicisiyle buluşuyor. Cezayirli bir kadının canlandırıldığı Tarih Sahnesi ise, ekran başındaki herkesi duygulandırdı.
Albayrak Medya çalışanları Akif Emre’yi mezarı başında dualarla andı
02:41
Hayat
Albayrak Medya çalışanları Akif Emre’yi mezarı başında dualarla andı
Yeni Şafak yazarı ve eski genel yayın yönetmeni Akif Emre vefatının dördüncü yılında Edirnekapı'daki kabri başında ailesi ve Albayrak Medya çalışanları tarafından dualarla anıldı. 2017 yılında kalp krizi geçirerek vefat eden Akif Emre'nin kabri başında Kur'an-ı Kerim okunmasının ardından başlayan anma törenine, Yeni Şafak Genel Yayın Yönetmeni Hüseyin Likoğlu, Albayrak Medya Dijital Genel Müdürü Ömer Karaca, Reklam Piri Genel Müdürü Abdullah Hanönü, Tvnet Genel Müdür Yardımcısı Serhat İbrahimoğlu, Derin Tarih Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Taha Kılınç, Yeni Şafak Yazarı İsmail Kılıçarslan ve çok sayıda gazeteci katıldı.
Kutsal emanetlerin hizmetkârı
03:29
Hayat
Kutsal emanetlerin hizmetkârı
Yavuz Sultan Selim tarafından İstanbul'a getirilip muhafaza altına alınan kutsal emanetlerin dışında sivil şahısların elinde bulunan emanetler bir noktada toplanıyor. Kendisini kutsal emanetlerin hizmetkârı olarak niteleyen Özer Celep adlı vatandaş, İstanbul Kağıthane'de yurt içi ve dışından insanlar tarafından getirilip kendisine teslim edilen kutsal emanetlerin bakımını yapıp muhafaza altına alıyor.
Esenler Belediyesi’nden Ramazan’a Özel Klip
03:28
Hayat
Esenler Belediyesi’nden Ramazan’a Özel Klip
Esenler Belediyesi, Ramazan ayı münasebetiyle renkli bir video klip hazırladı. Klipte 'Ramazan Geldi' adlı eser, her yaştan ve milletten kişiler tarafından seslendirildi. Ramazan sevinci ve coşkusunu yaşatan klip, kısa sürede büyük beğeni topladı. Esenler Belediyesi, on bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerif için renkli bir video klip hazırladı. Daha önce Özbek sanatçılar tarafından seslendirilen 'Ramazan Geldi' adlı eser, bu kez her yaştan ve milletten kişiler tarafından seslendirildi. Sözleri sanatçı Abdülbaki Kömür'e ait olan eserin müzik yönetmenliğini ise Ekrem Pehlivanoğlu üstlendi. İstanbul'un değişik noktalarında çekilen video klip, kısa sürede sosyal medyada büyük beğeni topladı.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.