Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Video Son Dakika Haber Videoları - En Güncel Videolar - Yenisafakcom

Video Galerisi

Esenler Belediyesi’nden Ramazan’a Özel Klip
03:28
Hayat
Esenler Belediyesi’nden Ramazan’a Özel Klip
Esenler Belediyesi, Ramazan ayı münasebetiyle renkli bir video klip hazırladı. Klipte 'Ramazan Geldi' adlı eser, her yaştan ve milletten kişiler tarafından seslendirildi. Ramazan sevinci ve coşkusunu yaşatan klip, kısa sürede büyük beğeni topladı. Esenler Belediyesi, on bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerif için renkli bir video klip hazırladı. Daha önce Özbek sanatçılar tarafından seslendirilen 'Ramazan Geldi' adlı eser, bu kez her yaştan ve milletten kişiler tarafından seslendirildi. Sözleri sanatçı Abdülbaki Kömür'e ait olan eserin müzik yönetmenliğini ise Ekrem Pehlivanoğlu üstlendi. İstanbul'un değişik noktalarında çekilen video klip, kısa sürede sosyal medyada büyük beğeni topladı.
Mağdurların arasında dönemin Başbakanı dahi var
03:26
Hayat
Mağdurların arasında dönemin Başbakanı dahi var
Geçtiğimiz günlerde 82 yaşında hayatını kaybeden Güney Zobu 70'li yıllarda yaptığı dolandırıcılık yöntemleri ile kamuoyunda tanınıyordu. Raki lakabıyla anılan Zobu'nun dolandırığı kişiler arasında dönemin Başbakanı Süleyman Demirel dahi var.
Umut Sensin Derneği Tumbatu Adasında her haneye temiz su ulaştıracak
02:47
Hayat
Umut Sensin Derneği Tumbatu Adasında her haneye temiz su ulaştıracak
Sosyal ve ekonomik alanda nitelikli ve sürdürülebilir gelişimi sağlamak için projeler üreten ve hayata geçiren Umut Sensin Derneği “Kesintisiz Su Temini Projesi” ile Afrika'da umutları yeşertecek bir ilke imza atıyor. Bu kapsamda kesintisiz su temini projesi'ni Zanzibar'a bağlı Tumbatu Adası'nda hayata geçiriyor.
Şöhretin bedeli
03:49
Hayat
Şöhretin bedeli
Türkiye'nin ilk erkek güzeli seçilen Kayahan Çantay geçtiğimiz günlerde Tayland'da bir trafik kazasında hayatını kaybetti. Kimsesiz bir şekilde morgda yatarken Taylandlı bir hemşire tarafından fotoğrafı paylaşılmasa kimsenin haberi dahi olmayacak bu olay şöhretin de bu insanlar için ne kadar büyük bir yük olduğunun başka bir örneği.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.