Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Yazarlar Bir yıl önce basında bugün

Bir yıl önce basında bugün

Kadir Demirel
Kadir Demirel Gazete Yazarı

Yeni Şafak
Kutan'dan kritik soru- FP Genel Başkanı Kutan başkanlığındaki bir heyet NATO Genel Sekreteri George Robertson'la görüştü. Robertson, Kutan'ın "İslam sizin için hâlâ bir tehdit mi" sorusuna "Hayır, NATO'nun böyle bir yaklaşımı yok" cevabını verdi.
Hürriyet
Çankaya'da ipler gerildi-Geri çevrilen kararnameler konusunu Cumhurbaşkanı Sezer ile görüşen Ecevit Köşk çıkışında "Cumhurbaşkanı uzlaşmaya kapalı kendini anayasa mahkemesi yerine koyuyor" dedi.
Zaman
Önce silahı bırakın-Basbakan Bülent Ecevit, Siirt'te kendisini protesto eden HADEP'lilere 'Barış isteyenler sınırın ötesinde hâlâ silahlı. Bunlar önce ellerindeki silahı bıraksın' sözleriyle cevap verdi.
Milliyet
'Sezer'de hata yaptık'-Ecevit'in yakın çevresi: "Çankaya CHP'nin etkisinde. Keşke Demirel kalsaydı. Köşk, Anayasa Mahkemesi gibi."
Sabah
Polis şefinin Nataşa ticareti-Fuhuş çeteleriyle bağlantısı olduğu saptanan Giresun Asayiş Şube Müdürü ile iki polis sürüldü. 10 otel de kepenk indirdi.
Radikal
Kader anı-Hükümetin iki seçeneği: Ya hızlı ve kesintisiz reformlarla köprü geçilecek ya da işler aksatılacak. İkinci seçenekte araba devrilir.
Dolar: 665.500 Mark: 299.400 Altın: 40.000.000 Borsa: 11.360

Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.