Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Yazarlar Bir yıl önce basında bugün

Bir yıl önce basında bugün

Kadir Demirel
Kadir Demirel Gazete Yazarı

Yeni Şafak
Avrupa morali- Avrupa Konseyi Başkanı Johnston, Fazilet Partisi lideri Kutan'a parti kapatmanın demokrasi ile bağdaşmayacağını söyledi.
Hürriyet
Uzlaşmaya açık anayasaya bağlıyım- Cumhurbaşkanı Sezer, yeniden ortaya çıkan KHK krizi nedeniyle hükümete sert cevap verdi: "Diyalog ve işbirliği anayasayı uygulamaya engel değil."
Zaman
Sol bitti söylemi Ecevit'i kızdırdı- Sol denince DSP'nin akla getirilmemesine kızan Başbakan Ecevit, "Peki, biz neciyiz?" dedi.
Milliyet
Rahşan Hanım'ın af listesi-Rahşan Ecevit, yeni bir af tasarısıyla ilgili çalışma yapıldığını açıkladı. Mahkûmlara, ceza indirimi yoluyla "örtülü af" planlanıyor
Sabah
Köşk'e uyarı: Böyle gitmez- Ecevit: Cumhurbaşkanı'nın hayati konularda diyalog ve uzlaşmaya kapalı olması kaygı vericidir.
Radikal
Demirel çete sorgusunda- Egebank'tan tam 80 milyon dolar kaçırdığı ortaya çıkan Yahya Murat Demirel, sevgilisi ve üç bankacı ile birlikte 'çete kurmak'tan gözaltına alındı.
Dolar: 664.000 Mark:300.000 Altın: 40.000.000 Borsa: 11.293

Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.