Ekonomi Araç boyatmakdeğeri arttırıyor

​Araç boyatmak değeri arttırıyor - Otomotiv haberleri

Araç boyatmak değeri arttırıyor

PPG Otomotiv Tamir Boyaları Türkiye ve Ortadoğu İş Geliştirme ve İş Çözümleri Müdürü Serdar Gürses, ‘boyatılan aracın değeri düşer’ kanısının kullanıcılar arasında oldukça yaygın olmasına karşın yanlış olduğunu belirtirken, tam tersine değerini artırdığını belirtiyor.

Yeni Şafak
Araç boyama işlemi
Araç boyama işlemi

İkinci elde boyalı araçlara kötü bakıldığının altını çizen Gürses sözlerine şöyle devam etti: "İkinci elcilerin çıkartmış olduğu suni bir muhabbet var. Bu suni gündemi kim oluşturuyorsa ve kim bu parça boyalı diye en çok bağırıyorsa ona gidin, göreceksiniz ki bu işten en çok o kişi veya kurumlar nemalanıyordur."

DIŞARIDA DAHA PAHALI

Yurtdışında boyalı araçlara farklı bir bakış açısı olduğunu söyleyen Serdar Gürses, maliyetin ortadan kalkmasıyla karlı bir alışveriş kanısının olduğunu belirtti. Gürses, "Çizikten veya küçük göçük sebebi ile aracınızı boyattıysanız aracınızın değeri artar düşmez. Aracınız boyansın, temizlensin, ilk günkü haline geri kavuşsun" şeklinde konuştu.

Lüks ve ticari
pazarda düşüş
EKONOMİ
Lüks ve ticari pazarda düşüş

/**/
10 bin bekçi alımı şartları
Gündem

10 bin bekçi alımı şartları

10 bin bekçi alımı şartları neler? Polis Akademisi 2018 Bekçi alımı başvuru şartları ve işlemleri. 10 bin bekçi alımı şartları neler, başvurular nasıl yapılır? Bekçi alımlarında adaylarda aranan en büyük özelliklerden bir tanesi herhangi bir siyasi partiye veya siyasi partilerin yan kuruluşlarına üye olmamak. 10 bin bekçi alımında adaylarda aranan şartlar pa.edu.tr adresinin duyurular kısmında detaylı bir şekilde yer alıyor.
Kim Milyoner Olmak İster'deki matematik sorusu sosyal medyayı karıştırdı
Hayat

Kim Milyoner Olmak İster'deki matematik sorusu sosyal medyayı karıştırdı

ATV ekranlarından Murat Yıldırım'ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster'in 12 Kasım Pazartesi akşamı yayınlanan yeni bölümündeki ilginç matematik sorusu sosyal medyayı karıştırdı. 'Bir çikolata ve bir sakızın toplam fiyatının 11 lira olduğu markette, çikolata sakızdan 10 lira daha pahalıysa sakızın fiyatı nedir?' sorusuna yarışmacı doğru cevap veremedi. Soru, saatlerce Twitter'da konuşuldu.
Hamas İsrail'in Demir Kubbe'sini çökertti
Dünya

Hamas İsrail'in Demir Kubbe'sini çökertti

İsrail dün gece Gazze'ye bomba yağdırdı. Hamas'ın askeri kolu Kassam Tugayları ise, İsrail'in beklemediği bir karşılık verdi. Kassam askerleri, roketleriyle İsrail'in sürekli övündüğü hava savunma sistemi 'Demir Kubbe'nin zaafiyetini tespit ederek başarısızlığa uğrattı. Türkiye ve Etki Alanındaki Bölgeler Savunma Analisti Turan Oğuz, atılan 400'e yakın roketin sadece 100'ünü önleyebilen İsrail ordusunun hayal kırıklığı Demir Kubbe'yi yenisafak.com'a değerlendirdi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.