Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Ekonomi Ödemeli kart sistemi Paykasa artık Türkiyede

Ödemeli kart sistemi Paykasa artık Türkiye'de

Türkiye'de Elektronik para ödeme sistemin'de paykasa ile devir değişiyor

iLAN Diğer
Ödemeli kart sistemi Paykasa artık Türkiyede
Türkiye'de Elektronik para ödeme sistemin'de Paykasa ile devir değişiyor

Online ödeme sistemleri arasın yer alan paysafecard.com ve ukash.webt.tr'den sonra online ödeme sistemin'de ilk olarak piyasaya giren www.paykasa.org Türkiye reselleri sanal kart aracılığı göre paykasa kart adı altında sanal kart kullanıcılarına sundu , Paykasa 16 haneli olup Banka hesabı veya kredi kartı olmadan şimdi internette online olarak peşin ödeme yapabilirsiniz , Paykasa kart kullanın ve hızlı, kolay ve güvenli online ödeme yapabilirsiniz.

Paykasa Nedir?

Kredi kartından tek farkı önceden ödeme yapmanızdır. Sitemizden çok uygun fiyata ucuz paykasa alabilirsiniz. Sitemiz üzerinden paykasa almak için online

Paykasa Bayiliği Başvuru Kuralları

Aylık satış hacminiz 10.000 Euro ile 49.999 Euro arasında iş ve Şirketiniz KKTC 'de ise sub-reseller olabilirsiniz. Lütfen sub-reseller bayiliği alabilmek için aşağıda ki linki inceleyiniz;

Eğer satış hacminiz 50.000 Euro üstü ve Şirketiniz Avrupa ülkelerinden birinde ise lütfen sizin ile iletişime geçebilmemiz için aşağıda ki bilgileri doldurarak bize email göndermeniz gerekecektir.

Detaylı bilgilendirme çok yakında www.paykasa.org Türkiye resmi sitesin'den öğrenebileceksiniz.

Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.