Gündem Alçaklar

Alçaklar!

Eğitimdeki başarısı ile değil rezaletleri ile gündeme gelen ODTÜ, yeni bir skandala imza attı. Üniversitenin mezuniyet töreninde bazı öğrenciler Cumhurbaşkanı Erdoğan'a alçakça hakaretler içeren pankartlar taşıdı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Alçaklar!
ODTÜ’nün mezuniyet töreninde bazı öğrenciler Cumhurbaşkanı Erdoğan’a alçakça hakaretler içeren pankartlar taşıdı. Yetkililerin skandalı görmezden gelmesi dikkat çekti.

Eğitimdeki başarısı ile değil rezaletleri ile gündeme gelen Ortadoğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) yeni bir skandala imza attı. Üniversitenin mezuniyet töreninde bazı öğrenciler Cumhurbaşkanı Erdoğan’a alçakça hakaretler içeren pankartlar taşıdı. Erdoğan’a hakarette sınır tanımayan sözde öğrencilerin CHP’nin yenik Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’ye methiyeler dizmesi dikkat çekti.

Görüntüler büyük tepki çekti. Sosyal medya üzerinden tepkilerini dile getiren vatandaşlar, “ODTÜ’yü yıkın, üniversite yapın”, “Bu rezilliğe kim nasıl izin verdi?” ve “Bu edepsizliğin hesabı kesinlikle sorulmalı” diyerek skandala göz yumanları eleştirdi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.