Gündem Giresunda engellilerin yüzü ücretsiz nakil ile güldü

Giresun'da engellilerin yüzü ücretsiz nakil ile güldü

Engelli Nakil hizmetleri ile engelli bireylerin ve ailelerin yüzünü güldürmeyi sürdüren Giresun Belediyesi’nin Engelli Nakil hizmeti ile engelli vatandaşlar bulundukları mekânlardan istedikleri kuruluşlara ücretsiz olarak taşınıyor.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Giresunda engellilerin yüzü ücretsiz nakil ile güldü
Giresun Belediyesi Engelli Nakil hizmeti.

Giresun Belediyesi, Engelli Nakil hizmetine büyük bir özveriyle devam ediyor. Engelli Nakil hizmetleri ile engelli bireylerin ve ailelerin yüzünü güldürmeyi sürdüren Giresun Belediyesi’nin Engelli Nakil hizmeti ile engelli vatandaşlar bulundukları mekânlardan sağlık kurum ve kuruluşlarına, kamu kurum ve kuruluşlarına, banka, noter, tekerlekli sandalye tamirat hizmetleri veren kuruluşlara, gönüllü kuruluşlara ve sosyal aktiviteleri için gerekli olan kuruluşlara ücretsiz olarak taşınıyor.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, bu hizmetin bir telefon kadar yakın olduğunu belirterek, “Sosyal sorumluluklarımızın farkındayız ve bu doğrultuda ilerliyoruz. Vatandaşlarımız bize ulaştığında onları evlerinden alıyor, tedaviye gidecekse hastaneye, başka bir işi varsa oraya götürüyoruz. Onların her daim yanındayız” diye konuştu.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu gönülleri fethediyor
GÜNDEM
Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu gönülleri fethediyor

Başkan Şenlikoğlu gazetecilerle bir araya geldi
GÜNDEM
Başkan Şenlikoğlu gazetecilerle bir araya geldi

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.