Hayat Nurettin Topçu anısına düzenlenen 2020 Mavera Ödülleri TVNET canlı yayınında sahiplerini buluyor

Nurettin Topçu anısına düzenlenen 2020 Mavera Ödülleri TVNET canlı yayınında sahiplerini buluyor

Nurettin topçu anısına ‘Fıtratın Çağrısı: İnsan, Aslına Dön!’ olarak belirlenen 2020 Mavera Ödülleri’nin bu yıl üçüncüsü gerçekleşiyor. Ödüller bu akşam TVNET ekranlarındaki canlı yayında sahiplerini bulacak.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Fikir adamı, ahlâk felsefecisi ve Hareket dergisinin kurucusu Nurettin Topçu.
Fikir adamı, ahlâk felsefecisi ve Hareket dergisinin kurucusu Nurettin Topçu.

Mavera Eğitim ve Sağlık Vakfı’nın her sene gerçekleştirdiği Mavera Ödülleri’nin bu yıl üçüncüsü düzenleniyor. Bu sene Nurettin Topçu anısına düzenlenen yarışmanın konusuysa ‘Fıtratın Çağrısı: İnsan, Aslına Dön!’ olarak belirlendi.

Yarışmada, dereceye giren ilk 3 kişi dizüstü bilgisayar ve Özbekistan seyahati, 10 kişi de mansiyon ödülü olarak Özbekistan seyahati kazanacak. Toplamda 13 öğrencinin ödüllendirileceği Mavera Ödülleri 2020 yarışmasında, maddi hediyelerin yanı sıra seçilen eserler Arapça, İngilizce ve Türkçe olmak üzere üç ayrı dilde basılarak kitap haline getirilecek.

2020 Mavera Ödülleri’nin sahipleri ise bu akşam TVNET ekranlarından yayınlanan Gündem Özel programında sahiplerini bulacak.

Mavera Ödülleri bu akşam sahiplerini buluyor.

Uzaktan eğitimle bin 741 hafız
HAYAT
Uzaktan eğitimle bin 741 hafız

Kur’an’da geçen 200 mekanı
fotoğraflıyor
HAYAT
Kur’an’da geçen 200 mekanı fotoğraflıyor
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.