Spor Ahmet Nur Çebiden Fikret Ormana cevap "Herkes hesabını verecek"

Ahmet Nur Çebi'den Fikret Orman'a cevap: "Herkes hesabını verecek"

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Divan Kurulu'nda eski başkan Fikret Orman'ın eleştirilerini yanıtladı. Çebi, "Genel Kurul, 'paralar nerede?' diye sordu. Ben o şartlarda sizi nasıl ibra edebilirim? Fikret Bey maalesef değişmemiş. Bundan vazgeçmesini diliyorum" dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Ahmet Nur Çebiden Fikret Ormana cevap: Herkes hesabını verecek
Ahmet Nur Çebi

Vodafone Park'ta siyah-beyazlı kulübün 2021 yılı 3. Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda konuşan Başkan Ahmet Nur Çebi, eski başkan Fikret Orman'ın sözlerine cevap verdi.

Çebi'nin açıklamalarından öne çıkanlar şöyle;

  • "Fikret Orman'ın buraya gelmesini takdir ediyorum. Kendisine teşekkür ediyorum. Ne konuşacaksak burada konuşalım. Fikret Orman'ın konuşması esasında beni mutlu etti. Birlik ve beraberlik çok önemli. Önemli olan kazandırdıklarımız, doğru söylemediği şeylere cevap vermek istiyorum."

"Kardeşimin adına ipotek yaptırdım"

  • "Kredi çok zor şartlarda alındı. Bir buçuk sene boyunca bu kredi bize kullandırılmadı. Ben kardeşimin adına ipotek yaptırdım ve o krediyi kullandık. Konuşacak çok konu var. Mali ve idari genel kurulu tarihlerimiz açıklandı. O tarihte bütün genel kurul üyelerimizi oraya bekliyoruz. Ben orada olacağım. Çıkan raporun ilgilendirdiği kişilerin de orada olacağından şüphem yok."

"Ben Twitter çocuğu değilim"


  • "Sosyal medyada sürekli bizi suçlayan bir başkan adayı var. Buraya gelmiyor. Kardeşim ben sana nasıl cevap vereceğim? Ben Twitter çocuğu değilim. Gel buraya."

"Fikret Bey maalesef değişmemiş"

  • "Benim hiç kimseden korkum yok. Hata yapıyorsak bedelini ödeyeceğim. Genel Kurul, 'paralar nerede?' diye sordu. Ben o şartlarda sizi nasıl ibra edebilirim? Fikret Bey maalesef değişmemiş. Bundan vazgeçmesini diliyorum."

"Herkes hesabını verecek"

  • "Bazı doğru söylemediği şeylere cevap vermek zorunda hissediyorum. TL'ye döndüm diyor, 50 milyon dolar dönerken, dönmeyen 34 milyon euro. Bundan sonra herkes hesabını verecek. Eğer bu koltuklarda oturuyorsak hata yapmayacağız, yaptıysak da hesabını vereceğiz."

"Gelin Beşiktaş'ı hep birlikte uçuralım"

  • "Bugün çok şükür kulübümüzün kimseye borcu yok. Davalar var, hiçbir çalışanımıza 1 kuruş borcumuz yok. Ben şov peşinde değilim. Benim için önemli olan Beşiktaş'ın haksızlığa uğramaması. Bizim için tek bir şey var, konu Beşiktaş'tır. Beşiktaş, benim için çok kutsaldır. Beşiktaş'ı gelin hep birlikte uçuralım."

Beşiktaş Divan Kurulu toplantısında eski başkan Fikret Orman'a tepki: Yok öyle çekip gitmek gel buraya kaçma
OYNAT 00:59
Beşiktaş Divan Kurulu toplantısında eski başkan Fikret Orman'a tepki: Yok öyle çekip gitmek gel buraya kaçma
Beşiktaş'ın eski başkanı Fikret Orman, siyah beyazlı ekibin 2021 yılı 3. Olağan Divan Kurulu toplantısında konuştu.

Konuşmasının ardından, soru almadan salondan ayrılan Fikret Orman, divan kurulu üyeleri tarafından yuhalandı. Orman kendisine cevap niteliğindeki açıklamaları beklemeden toplantıdan ayrılırken, salonda kısa süreli tartışmalar yaşandı.

Orman'a 'Yok öyle çekip gitmek Başkan. Duracaksın, bekleyeceksin. Saygısızlık yapıyorsun insanlara ayıp. Gel buraya kaçma.' şeklinde tepkiler yükseldi.

Beşiktaş'ta Fikret Orman gerginliği: "Kaçma, hesap ver!"
SPOR
Beşiktaş'ta Fikret Orman gerginliği: "Kaçma, hesap ver!"

Beşiktaş'ın borcu belli oldu
SPOR
Beşiktaş'ın borcu belli oldu


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.