|

Terraneo'ya 3 yıldız için tam yetki

Aziz Yıldırım'ın, Ibrahimovic, Robben ve Yaya Toure transferleri için Sportif Direktör Terraneo'ya tam yetki verdiği iddia edildi.

Yeni Şafak
11:12 - 12/09/2015 Cumartesi
Güncelleme: 11:36 - 12/09/2015 Cumartesi
Diğer

Yaptığı transferlerle tarihinin en güçlü kadrolarından birini kuran Fenerbahçe, yıldızlara doymuyor. Önümüzdeki sezon daha güçlü bir kadroya sahip olmak isteyen Aziz Yıldırım, Sportif Direktör Terraneo ile yaptığı görüşmede 3 dünya yıldızından ikisine önümüzdeki sezon Sarı-Lacivertli formayı giydirmesini istedi.Takvim'de yer alan haberde, bu isimlerin PSG'de forma giyen Zlatan Ibrahimovic, Bayern Münihli Arjen Robben ve Chelsea'nin ön liberosu Yaya Toure olduğu bildirildi. Sportif direktör Terraneo'nun bu 3 futbolcunun menajerleriyle iletişim halinde olduğu, bu şekilde yıldız isimlerle ilişkileri sıcak tutmaya çalıştığı ifade ediliyor. Fenerbahçe'nin yüksek gelir düzeyi bu tranfserleri yapmaya elverişli olduğu, Terraneo'nun Avrupa futbol piyasasındaki bilinirliğinin transferlerin mümkün olan en ucuz maliyetlerle yapılmasında en büyük koz olduğu belirtiliyor.Transferler için altyapı şimdiden hazırlandı

Başkan Yıldırım, geçtiğimiz günlerde bir televizyon kanalında yaptığı açıklamada Ibrahimovic'in menajerinin "Eğer Türkiye'ye gelirsek bu takım Fenerbehçe olur" dediğini, bunun dışında Robben'e de teklif yaptığını ancak Hollandalı futbolcunun Bayern Münih'te kalmayı tercih ettiğini ifade etmişti. Fenerbahçe'nin Yaya Toure için de nabız yoklamaya başladığı özellikle Aziz Yıldırım'ın bu futbolcuyu Fenerbahçe'de görmeyi çok arzuladığı iddia edildi.

#aziz yıldırım
#fenerbahçe
#transfer
#Terraneo
#zlatan ıbrahimovic
#arjen robben
#yaya toure
8 yıl önce
default-profile-img