Teknoloji OPPOnun ilk katlanabilir akıllı telefonu 2021in ikinci çeyreğinde tanıtılacak

OPPO'nun ilk katlanabilir akıllı telefonu 2021'in ikinci çeyreğinde tanıtılacak

Çinli akıllı telefon üreticisi OPPO, bir süredir katlanabilir modeller üzerinde çalışıyor. Hatta geçen sene ilk konsept model de ortaya çıkmıştı. Yeni söylentiler ise 2021'in ikinci çeyreğinde telefonun tanıtılacağı yönünde.

Abone Ol Google News
Yunus Emre Şahin Yeni Şafak
OPPOnun ilk katlanabilir akıllı telefonu 2021in ikinci çeyreğinde tanıtılacak
OPPO

Bu yıl katlanabilir telefon konusunda önemli gelişmeler yaşanması bekleniyor. Apple, Samsung, Xiaomi, OPPO gibi büyük şirketler hazırlıklarına devam ediyor. Son olarak Çinli OPPO'nun ilk katlanabilir akıllı telefonunu yılın ikinci çeyreğinde duyuracağı netleşti. Böylece aslında şirket çok önemli bir adım atmış oluyor.

İlk katlanabilir modelin ne zaman satışa çıkacağı ise belli değil.
İlk katlanabilir modelin ne zaman satışa çıkacağı ise belli değil.

Daha önceki konseptten farklı

Aslında OPPO X 2021 olarak isimlendirilen konsept telefon daha önce gösterilmişti ama satışa çıkmamıştı. Ama bu sene duyurulacak olan telefon, daha önceki konseptten çok farklı.

Bu arada şirketin Türkiye'deki yatırımları da devam ediyor. Hatta konuyla alakalı olarak OPPOTürkiye GenelMüdürüWeijianZhou'nun bir açıklaması var:

  • OPPO, yerli topluma vermiş olduğu sözün bir parçası olarak bir süredir Türkiye'ye daha fazla yatırım yapmayı düşünüyordu. Hazine ve Maliye Bakanlığı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Ticaret Bakanlığı yetkilileriyle olumlu görüşmeler yaptıktan sonra, yatırım kararımızla ilgili yakında sizlere daha fazla bilgi paylaşmayı umuyoruz. Bu vesileyle, Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yanı sıra Hazine ve Maliye Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Ticaret Bakanlığı'na da gösterdikleri çaba v olumlu destekleri için teşekkür ederiz.

OPPO Türkiye'deki yatırımlarıyla alakalı açıklama yaptı
TEKNOLOJİ
OPPO Türkiye'deki yatırımlarıyla alakalı açıklama yaptı

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.