Dünya Bu utanç size yeter

Bu utanç size yeter!

PKK ve FETÖ’ye kucak açan Avrupa yeni bir skandala imza attı. AP, FETÖ’cü teröristlerin “Tenkil Müzesi” kampanyasına ev sahipliği yaptı.

Kıymet Sezer Yeni Şafak
AP’de FETÖ skandalı
AP’de FETÖ skandalı

Türkiye’nin iade taleplerine kulaklarını tıkayan Avrupa ülkeleri adeta teröristler için sığınılacak bir liman haline gelirken Avrupa Parlamentosu’nda yeni bir ayıba daha imza atıldı. Avrupa Parlamentosu, FETÖ firarilerinin doğrudan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı hedef alan “Tenkil Müzesi” kampanyasına ev sahipliği yaptı. Avrupa Parlamentosu Basın Merkezinde açılan Tenkil Müzesi’ndeki fotoğraflarıyla Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti, soykırım yapmakla itham edildi. Tenkil Müzesi kampanyasında 17/25 Aralık’ta yaşananlara yönelik bir senaryoyu kullanan FETÖ firarileri 15 Temmuz ihanetinden ise hiç bahsetmedi.

PKK DA SERGİ AÇMIŞTI

  • Brüksel'deki AP binasında 2016 yılında terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan ve PYD/PKK üyelerinin fotoğrafların bulunduğu bir sergi açılmıştı. Sosyalist AP Üyesi Josef Weidenholzer'in ev sahipliğindeki sergi bir hafta açık kalmıştı . Sergide teröristlerin Suriye'nin kuzeyinde çekilmiş fotoğrafları ve sözde kantonlara ilişkin bilgilere yer verilmişti.

Girit’te bayrak krizi
DÜNYA
Girit’te bayrak krizi
Ankara'da cuma namazı saat kaçta?
Gündem

Ankara'da cuma namazı saat kaçta?

Müslümanlar için büyük öneme sahip olan mübarek cuma namazı bu hafta da büyük bir katılımla kılınacak. Cuma namazına gidecek olanlar Ankara'da cuma saatini arıyor. Camileri dolduracak cemaat Ankara'da cuma namazı saat kaçta? sorusunun cevabını merak ediyor. Diyanet İşleri Başkanlığının takvimine göre, Ankara'da cuma namazı saat 12.53'te.
En güzel Berat Kandili mesajları
Gündem

En güzel Berat Kandili mesajları

En güzel Berat kandili mesajları. 19 Nisan Cuma gecesi Berat Kandili idrak edilecek. İslam alemi için büyük bir öneme sahip mübarek kandillerde Müslümanlar birbirlerine mesaj atarak aralarındaki bağı güçlendiriyor. Biz de sizler için güncel, anlamlı, resimli, kısa, güzel Berat Kandil mesajlarını derledik. Siz de aile fertlerinize, akrabalarınıza, dostlarınıza, sevdiklerinize SMS, Facebook, Instagram ve WhatsApp üzerinden en güzel resimli Berat Kandili kutlama mesajlarını gönderebilirsiniz. İşte en güzel kandil mesajları...
İmamoğlu'nun antrikot tiyatrosu: Beylikdüzü'nden getirdiği çaycısını oynattı
Gündem

İmamoğlu'nun antrikot tiyatrosu: Beylikdüzü'nden getirdiği çaycısını oynattı

İBB'de dün göreve başlayan Ekrem İmamoğlu'nun, medyaya yansıyan 'antrikot' videosunun kurgu olduğu ortaya çıktı. İmamoğlu'nun yemek menüsünü sorduğu yerin yemekhane değil İBB Özel Kalem Müdürlüğü'ne ait çay ocağı olduğu öğrenildi. İBB eski Başkanı Uysal'ın ekibi videoya karşı "İBB Yemekhanesi’nde tüm personele aynı yemek çıkmaktadır. Bugüne kadar Başkan da bu yemekten yemiştir" açıklaması yaptı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.