Dünya Elon Muskın güvendiği tek adam 240 milyar dolarlık serveti yönetiyor

Elon Musk'ın güvendiği tek adam: 240 milyar dolarlık serveti yönetiyor

Jared Birchall, Elon Musk'ın varlık yönetimi firması olan Aile Ofisi'nin başkanı ve salı günü yaklaşık 240 milyar değerinde servetin yönetilmesine yardımcı oldu. Musk'ın, 44 milyar dolarlık Twitter'ı devralmasının ardından ise Teksas'ta sıradan bir ofisten işlerini yürütmeye başladı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Elon Muskın güvendiği tek adam: 240 milyar dolarlık serveti yönetiyor
Jared Birchall

Jared Birchall, ultra yüksek net değerli bireylere hizmet veren özel bir varlık yönetimi danışmanlık firması olan aile ofisini yönetiyor.

50 yaşındaki Elon Musk, 2016 yılında Jared Birchall'ı mali durumunu yönetmesi için işe aldı ve şimdi Twitter'ın devralınmasıyla ilgili soruları Birchall'ın Austin ofisine yönlendiriyor.

Elon Musk Twitter'ı 44 milyar dolara satın aldı
TEKNOLOJİ
Elon Musk Twitter'ı 44 milyar dolara satın aldı

Birchall, 2021'de Musk'ın aile ofisi Excession'ın yöneticisi olarak kaydedildi ve aynı zamanda Musk'ın beyin çipi firması Neuralink'in CEO'su, Musk'ın tünel açma firması Boring Company'de yönetici ve Musk'ın hayırsever özel vakfında yönetim kurulu üyesi.

Twitter Elon Musk'ın satın alma teklifine sıcak bakıyor
FOTOĞRAF 10
Title
Dünyanın en büyük satışlarından birinin gerçekleşmesine kısa bir zaman kaldı. Twitter yönetiminin, milyarder iş insanı Elon Musk'a şirketin satılması için görüşmelere başladığı iddia edildi.
Title
TWITTER SATILDI MI?<br><br>Wall Street Journal'ın iddiasına göre satın Alma anlaşmasının bu hafta yapılabileceği öne sürüldü.
Title
TWITTER YÖNETİMİ SICAK BAKMAYA BAŞLADI<br><br>Geçtiğimiz haftalarda 43 milyar Dolar teklif eden Musk'a kapıları kapatan Twitter yönetiminin tavrı değişti.<br>
Title
Elon Musk'ın piyasadan hisse toplayarak şirketi ele geçirme planlarını her an devreye alma ihtimaline karşılık olarak Twitter yönetimi satışa sıcak bakmaya başladı.
Title
HAFTA SONU BULUŞTULAR<br><br>Elon Musk ve Twitter yönetimi satışa dair teklifi değerlendirmek için hafta sonu bir araya geldi.
Title
Masada bazı konuların bulunduğu ve zorlu olan maddeler nedeniyle anlaşmanın garanti olmadığı da belirtildi.
Title
TWITTER'I ÇOK İYİ KULLANIYOR<br><br>İş insanı Elon Musk, Twitter üzerinden birçok paylaşımda bulunuyor. Kripto paralara olan merakını Twitter üzerinden de belli eden Musk, Dogecoin'e ilişkin manipülatif açıklamalarda da bulunuyor.
Title
TWITTER'IN LOGOSU DEĞİŞEBİLİR<br><br>İş insanı Elon Musk, Twitter üzerinden birçok paylaşımda bulunuyor.
Title
Kripto paralara olan merakını Twitter üzerinden de belli eden Musk, Dogecoin'e ilişkin manipülatif açıklamalarda da bulunuyor. Satışın olması halinde Twitter'ın logosunun Dogecoin logosuna benzer bir hal alması da beklentiler içinde.
Title
Ayrıca Twitter'ı satın alması halinde tweetlere düzenleme yapılabileceğine dair değişikliği de gerçekleştirmesi bekleniyor.
Twitter Elon Musk'ın satın alma teklifine sıcak bakıyor
Dünyanın en fazla kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Twitter'ı satın almak isteyen milyarder iş insanı Elon Musk hedefine oldukça yaklaştı. Twitter idaresi ile Elon Musk satın alma için görüşmelere başladı.

Birchall'ın maaşı net değil. Aile ofislerinin varlıklarını veya kilit personelini kamuya açıklamaları için düzenleyici bir gereklilik bulunmuyor.

Beş çocuk babası Birchall Austin'in batısındaki varlıklı Destiny Hills banliyösünde, şehir merkezine 20 mil uzaklıktaki 4 milyon dolarlık, beş yatak odalı bir malikanede yaşıyor.

Elon Musk: Yüzde 100'ümüz yok olacağız
FOTOĞRAF 12
Title
Elon Musk çarpıcı açıklamalarıyla gündeme oturmaya devam ediyor.
Title
Tesla'nın CEO'su olan Elon Musk kitlesel yok oluşla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Title
'Yüzde 100'müz yok olacağız'
Title
Musk, olası bir kitlesel yok oluşta insanlığın hayatta kalamayacağını ifade ederek, \"Kitlesel yok oluşta insanlığın yüzde yüzü yok olacak. İnsanların dünyada kalarak kitlesel yok oluştan kaçma imkanları yok\" dedi.
Title
'Tek kurutuş bu'
Title
Elon Musk'a göre insanların kitlesel yok oluştan kurtulmanın tek yolu \"İnsanlar kitlesel yok oluştan kaçmak istiyorlarsa, başka gezegenlere taşınmak zorundalar\" diye ifade etti.
Title
Elon Musk kimdir?
Title
Elon Musk SpaceX şirketinin kurucusu, CEO'su ve mühendislik ile tasarım ofisleri şefi; erken yatırımcı, Tesla şirketinin CEO'su ve ürün mimarı; The Boring Company şirketinin kurucusu; Neuralink'in ile OpenAI'nin kurucu ortağı ve ilk eş başkanıdır.
Title
Elon Musk nerelidir?
Title
Pretoria, Güney Afrika.
Title
Elon Musk kaç yaşında?
Title
28 Haziran 1971 doğumludur.
Elon Musk: Yüzde 100'ümüz yok olacağız
Teklonojinin öncüsü olarak kabul edilen, Teslanın CEO'su Elon Musk, insanlığın olası bir kitlesel yok oluşta yüzde 100 yok olacağını söyledi. Elon Musk'a göre insanlığın kurtuluşu başka gezegenlere yerleşmek. Elon Musk kimdir? Elon Musk nereli? Elon Musk kaç yaşında? Detaylar haberimizde...

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.