Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Gündem Bahçeliden HDPli Beştaş için çağrı Fezlekesi derhal işleme alınmalı

Bahçeli'den HDP'li Beştaş için çağrı: Fezlekesi derhal işleme alınmalı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, PKK'nın kaçırdığı Hamza Adıyaman üzerinden PKK'ya destek çıkan açıklamada bulunan ve devleti suçlayan HDP'li Meral Danış Beştaş için çağrıda bulundu. Bahçeli, "Bu kadının iradesi rehin alınmıştır. Mecliste bekleyen fezlekesinin derhal işlem alınması hayatidir" dedi.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Bahçeliden HDPli Beştaş için çağrı: Fezlekesi derhal işleme alınmalı
Devlet Bahçeli

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Meclis’te partisinin grup toplantısında gündemdeki konulara ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Bahçeli’nin konuşmasından öne çıkanlar başlıklar şöyle:

HDP'li Beştaş'ın fezlekesi işleme alınmalı

Kanlı şebeke çocuklardan bile terörist devşirecek kadar alçaktır. Bunlardan biri olan Hamza Adıyaman kaçırıldığında 8 yaşındaydı. Önce 'Zap suyuna düşüp boğulduğunu' söylediler. Irak’ın kuzeyindeki PKK kampında olduğu ortaya çıktı. HDP’li bir kadın vekil (Meral Danış Beştaş) PKK’yı arkaladı. Hamza Adıyaman’ın ailesini suçlayarak 'Zap suyuna düştü, ailesi para karşılığında HDP İl binası önünde oturtuluyor' dedi. Bu kadının iradesi rehin alınmıştır. Mecliste bekleyen fezlekesinin derhal işlem alınması hayatidir.

"Bildirinin arkasındakiler ortaya çıkarılacak"

104 emekli amiralin hazırlayıp servis ettiği darbe bildirisini makul göstermeye, haklı çıkarmaya çalışanlar milli iradeye içten içe tahammülsüz olan vesayetçi çevrelerdir. Bu bildirinin arkasında duranların kimler olduğu neyin amaçlandığı elbette bağımsız mahkemeler tarafından sonuca kavuşturulacaktır.

"Değiştirildiyse neden itiraz etmediniz?"

Emekli bir amiral metnin değiştirildiğini dile getirdi. Madem öyleydi neden 104 emekli amiralden biri çıkıp itiraz etmedi. Emekli amirallerin ifadesinin ifa edildiğini söyleyenler bize göre boşa konuşuyorlar. Eğer bildirinin son halli İP’in yönetiminde bulunan Ergun Mengi tarafından hazırlanmışsa bunun izahatını yapmak şüphesiz bellidir.

Kılıçdaroğlu'na milliyetçilik cevabı

Kılıçdaroğlu, milliyetçilikle ilgili atıp tutmuş. Bize milliyetçiliği göstereceğini söylemiş. Boş lakırtı karın doyurmaz. Kılıçdaroğlu, çapına çaputuna milliyetçilik senin neyine? Kılıçdaroğlu sen milliyetçiliği benim külahıma anlat. 'LGBT aile yapısını bozmaz' diyor. Bunu diyenin manevi değerlerden söz etmeye, adamım diye ortada gezmeye, milliyetçiyim demeye hakkı yoktur.

"İtalya Başbakanı kendi tarihine baksın"

İtalya’nın acemi ve çaylak Başbakanı Sayın Cumhurbaşkanı’na 'diktatör' iftirası atmıştır. Diktatör suçlaması, posta koymak değil, küstah ve kindar bir bühtandır. Diktatör arayan kendi geçmişine bakmalıdır.

MHP Genel Başkanı Bahçeli: Madem bildiri değiştirildi niye biriniz itiraz etmedi?
GÜNDEM
MHP Genel Başkanı Bahçeli: Madem bildiri değiştirildi niye biriniz itiraz etmedi?

Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.