Gündem CHPli Aksünger Cumhurbaşkanı Erdoğana hakaret eden Ünsal Arıkın reklamını yaptı

CHP'li Aksünger Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret eden Ünsal Arık'ın reklamını yaptı

"PYD terör örgütü değildir" açıklamasıyla hafızalarda olan CHP'nin eski Genel Başkan Yardımcısı Erdal Aksünger, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik hakaretleriyle gündeme gelen Ünsal Arık isimli boksörün reklamını yaptı. Aksünger, bir müsabaka sonrası "Her yumruk Tayyip’e" sözleriyle Cumhurbaşkanına hakarette bulunan Arık’ın videosunu paylaştı.

Haber Merkezi Yeni Şafak
CHPli Aksünger Cumhurbaşkanı Erdoğana hakaret eden Ünsal Arıkın reklamını yaptı
Erdal Aksünger

Katıldığı bir televizyon programında kullandığı "PYD terör örgütü değildir" ifadeleri nedeniyle kamuoyundan büyük tepki toplayan CHP'nin eski Genel Başkan Yardımcısı Erdal Aksünger, şimdi de Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sık sık hakarette bulunmasıyla gündeme gelen Ünsal Arık isimli boksöre destek çıktı.

Aksünger, bir boks müsabakası sonrası Arık’ın, “Her yumruk Tayyip’e” ifadesini kullandığı görüntülerini sosyal medya hesabından paylaştı. Aksünger, tweetinde “Avrupa Boks Şampiyonu olan Ünsal Arık maç sonu: Her yumruk Tayyip’e” notunu düştü.

Arık, daha önce de Cumhurbaşkanı Erdoğan’a “terörist” deyip suikast ile tehdit etmişti.

'PYD terör örgütü değildir' diyen CHP'li Aksünger'den yeni açıklama: PYD partidir
GÜNDEM
'PYD terör örgütü değildir' diyen CHP'li Aksünger'den yeni açıklama: PYD partidir

​CHP'li Aksünger ve IKBY Başkanı Barzani'nin PYD açıklaması sosyal medya gündeminde ​
OYNAT 00:00
​CHP'li Aksünger ve IKBY Başkanı Barzani'nin PYD açıklaması sosyal medya gündeminde ​
CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdal Aksünger'in terör örgütü PYD ile ilgili 'terör örgütü değildir' açıklaması kamuoyundan büyük tepki topladı. Sosyal medyada pek çok kişi, IKBY Başkanı Neçirvan Barzani'nin dahi PYD'nin zulmünü anlattığını hatırlatarak Aksünger'e tepki gösterdi.

CHP'li Aksünger vatandaşın üzerine aracını sürüp küfür etti
OYNAT 00:44
CHP'li Aksünger vatandaşın üzerine aracını sürüp küfür etti
CHP'li Parti Meclisi Üyesi Erdal Aksünger, arabasını sokaktaki bir dükkanın park yerine izinsiz koyduğu için bir vatandaşın tepkisiyle karşılaştı. Olayda CHP'li Aksünger'in vatandaşa 'it' diye küfür ettiği ve daha sonra da aracını vatandaşların üstüne sürdüğü belirtildi.
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.