Gündem Cumhur olarak bu tezgahlanmış meseleyi oylarımızla halledeceğiz

Cumhur olarak bu tezgahlanmış meseleyi oylarımızla halledeceğiz

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nin düzenlediği iftarda konuştu. Topçu, "Cumhur olarak bu tezgâhlanmış meseleyi oylarımızla halledeceğiz. 24 Haziran'da, yerli siyaset, milli devlet ve cumhur ile cumhuriyet için Cumhur İttifakı'na 'evet' diyeceğiz." dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Yalçın Topçu: Cumhur olarak bu tezgahlanmış meseleyi oylarımızla halledeceğiz
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu

24 Haziran'ın devlet, ülke ve millet için siyasi istiklal ve istikbal meselesi olduğunun altını çizen Topçu, "24 Haziran; ağaç bahaneli Gezi kalkışmasının, 17-25 Aralık yolsuzluk operasyonu görüntüsüyle devlete çekilen operasyonun ve 15 Temmuz'daki hain tezgahın arkasındaki kurmaylar ve ellerindeki maşalarla milli iradenin, yani milletin hesaplaşacağı gündür" şeklinde konuştu.

YERLİ SİYASET, MİLLİ DEVLET VE CUMHUR İLE

İftar buluşmasında bir araya geldikleri Ankara Siteler esnaflarının 24 Haziran için ve gelecek için güven verdiğini belirten Topçu, "Milletimizin her kesimi birbirine benzemezlerin 'tamam'ına karşı, esnafı, zanaatkarı, tüccarı, çiftçisi, köylüsü, kentlisi, memuru, işçisi ve işvereni ile 24 Haziran'da sandıklara gidecek ve oylarını 'devam' için Cumhur İttifakı’na verecek. Cumhur olarak bu tezgahlanmış meseleyi oylarımızla halledeceğiz. 24 Haziran'da, yerli siyaset, milli devlet ve cumhur ile cumhuriyet için Cumhur İttifakı'na 'evet' diyeceğiz" şeklinde konuştu.

Topçu, Siteler Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi yetkilileriyle beraber.
Topçu, Siteler Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi yetkilileriyle beraber.

"TEK SES OLARAK 'DEVAM' DİYECEĞİZ"

Siteler Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Tosun ise kooperatif olarak 24 Haziran'ı devlet ve millet için bir dönüm noktası olarak gördüklerini belirtti. Siteler Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi olarak varımız yoğumuzla devletimizin ve Cumhurbaşkanımızın arkasındayız dedi.

27 yıl sonra en kısa oy pusulası
SEÇİM
27 yıl sonra en kısa oy pusulası

Trafik magandaları 15 Temmuz gazilerine saldırdı
GÜNDEM
Trafik magandaları 15 Temmuz gazilerine saldırdı

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.