Gündem Fatih Erbakandan İYİ Partiye HDP sorusu Diyet borcunuzu nasıl ödeyeceksiniz?

Fatih Erbakan'dan İYİ Parti'ye 'HDP' sorusu: Diyet borcunuzu nasıl ödeyeceksiniz?

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, İYİ Parti'nin CHP'ye diyet borcunu 31 Mart seçimlerinde ödediğini belirterek, "Masanın gizli ortağı HDP'ye diyet borcunuzu nasıl ödeyeceksiniz?" dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi DHA
Fatih Erbakandan İYİ Partiye HDP sorusu: Diyet borcunuzu nasıl ödeyeceksiniz?
Fatih Erbakan

Adana'ya gelen Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Yüreğir Kültür Merkezi'nde düzenlenen partisinin 2'nci Olağan İl Kongresi'ne katıldı. Burada konuşan Erbakan, parti liderlerinin 37 defa bir araya geldiğini belirterek, "Altın günlerine devam ediyorlar. Yiyip, içiyorlar. Ortada daha cumhurbaşkanı adayı yok. Kaynak paketi yok. Milletin derdine derman olacak somut bir projeleri yok" dedi.

'FOTOĞRAF ÇEKTİRİP, DAĞILIYORLAR'

Muhalefetin toplandığında 'Cumhurbaşkanı kim olacak?' kavgası yaptığını söyleyen Erbakan, "Parlamenter sistem aşağı, parlamenter sistem yukarı, çay, kahve içip, altın günü yapıyorlar. Sonra da fotoğraf çektirip, dağılıyorlar. En son iki büyük ortak arasında adaylık tartışması, kavgası çıktı. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu kendi cumhurbaşkanlığı adaylığını masaya adeta dayattı. Buna karşın Akşener, '6'lı masa noter değil; noter değiliz' ifadesini kullandı. CHP'den vakti ile emanet milletvekilli almalarından kaynaklanan diyet borçlarını 31 Mart seçimlerinde, CHP'ye geri ödediklerini ifade etti. Peki, CHP'ye olan diyet borcunuzu ödediniz de masanın gizli ortağı HDP'ye diyet borcunuzu nasıl ödeyeceksiniz?" diye konuştu.

Altılı masaya bomba gibi düşen iddia: İYİ Parti'nin adaylık teklif ettiği Yavaş'tan olumlu cevap
GÜNDEM
Altılı masaya bomba gibi düşen iddia: İYİ Parti'nin adaylık teklif ettiği Yavaş'tan olumlu cevap

Kılıçdaroğlu altılı masadan ilk desteği aldı: Akşener'in sözleri sonrası Demokrat Parti'den dikkat çeken çıkış
GÜNDEM
Kılıçdaroğlu altılı masadan ilk desteği aldı: Akşener'in sözleri sonrası Demokrat Parti'den dikkat çeken çıkış

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.