Gündem Giresunun Bulancak ilçesinde kaybolan üç yaşındaki erkek çocuk sağ bulundu

Giresun'un Bulancak ilçesinde kaybolan üç yaşındaki erkek çocuk sağ bulundu

Bulancak ilçesine bağlı Güzelyurt köyünde evinin bulunduğu bölgede dün akşam saatlerinde kaybolan üç yaşındaki Y.M. için arama çalışmaları başlatıldı. Evine yaklaşık bir buçuk kilometre uzaklıkta bulunan çocuk Bulancak Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi AA
Giresunun Bulancak ilçesinde kaybolan üç yaşındaki erkek çocuk sağ bulundu
Arşiv.

AFAD, AKUT ve jandarma ekipleri ile köylüler tarafından sürdürülen arama çalışmalarında küçük çocuk, evinin yaklaşık 1,5 kilometre uzaklıktaki ormanlık alanda sağ bulundu.

Herhangi bir sağlık probleminin bulunmadığı öğrenilen Y.M, ilk müdahalenin ambulansta yapılmasının adından Bulancak Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

Kayıp iki çocuk için bir ilçe seferber oldu: Kanalda insan zinciri oluşturuldu
FOTOĞRAF 13
Title
Çivril ilçesine bağlı Kıralan Mahallesi’nde yaşayan Rafet E. (9) ve Hakkı B.’den (11) dün saat 15.00’ten bu yana haber alamayan aileleri, havanın kararmasıyla birlikte 112 Acil Çağrı Merkezi’ni arayarak kayıp ihbarında bulundu.
Title
Bölgeye sevk edilen AFAD, jandarma ve itfaiye ekipleri geniş bir çalışma başlattı.
Title
Çocukları en son gören kişiye ulaşan ekipler, Çocukları kanala girmeye çalışırken fark edip uzaklaştırdım beyanı üzerine çalışmalarını sulama kanalında yoğunlaştırdı.
Title
Kanalda insan zinciri oluşturan sualtı arama kurtarma ekipleri, çocukların en son görüldüğü noktadan başlayarak güzergahı didik didik taradı.
Title
Kanallda yürütülen çalışmalarla eşzamanlı olarak AFAD ekiplerinin yanı sıra başta TRAC olmak üzere diğer gönüllü kuruluşların da katılımıyla çocukların evleri ve çevresindeki geniş arazide aramalar gerçekleştirdi.
Title
Çivril Kaymakamı Turan Soğukoluk’un da bizzat yerinden takip ettiği arama çalışmaları, çocukların serinlemek için girebileceği düşünceyle sulama kanalında yoğunlaştırıldı.
Title
Aralıksız olarak sürdürülen çalışmalarda henüz bir sonuca ulaşılamazken, ailelerin 24 saatlik endişeli bekleyişi sürüyor.
Title
Title
Title
Title
Title
Title
Kayıp iki çocuk için bir ilçe seferber oldu: Kanalda insan zinciri oluşturuldu
Denizli'nin Çivril ilçesinde kendilerinden 14 saattir haber alınamayan 9 yaşındaki Rafet ve 11 yaşındaki Hakkı için yürütülen arama çalışmaları sulama kanalında yoğunlaştırıldı.

Teyzesi ve annesi birbirini suçladı: Kardeşim ceza alsın istiyorum
HAYAT
Teyzesi ve annesi birbirini suçladı: Kardeşim ceza alsın istiyorum

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.