Gündem İki köyün kavgasında ortalık savaş alanına döndü Asker biber gazı kullandı

Kağızman'da iki köyün birbirine girdiği kavgada 11 kişi yaralandı

İki köyün kavgasında ortalık savaş alanına döndü: Asker biber gazı kullandı

Kars’ın Kağızman ilçesinde çobanların tartışmasına 2 köyün fertlerinin de karışmasıyla çıkan sopalı kavgada 11 kişi yaralandı. Güvenlik güçleri kavgayı ayırmak için biber gazı kullandı.

Haber Merkezi IHA
Sopa ve biber gazının kullanıldığı kavgada 11 kişi yaralandı.
Sopa ve biber gazının kullanıldığı kavgada 11 kişi yaralandı.

Kağızman’a bağlı Böcüklü ve Şaban köyü çobanları arasında çıkan kavgaya köylüler de karıştı. Köyde başlayan kavgada 4 kişi yaralanırken, yaralılar Kağızman Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Hastane önünde tekrar başlayan kavgada taraflar birbirlerine sopalarla saldırdı. Kavgada 11 kişi yaralandı. Bölgeye çok sayıda polis ve jandarma ekibi sevk edildi. Güvenlik güçleri kavgayı ayırmak için biber gazı kullandı.

Kavga anları vatandaşlar tarafından cep telefonuyla kaydedildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Kars'ta taşlı sopalı kavga: 11 yaralı
OYNAT 01:18
Kars'ta taşlı sopalı kavga: 11 yaralı
Kars'ın Kağızman ilçesinde, hastane önünde 2 köyün fertleri arasında çıkan tekme, tokat ve sopalı kavgada 11 kişi yaralandı. Köyde başlayan kavgada 4 kişi yaralanırken, yaralılar Kağızman Devlet Hastanesi'ne getirildi. Hastane önünde tekrar başlayan kavga da taraflar birbirlerine sopalarla saldırdı. Saldırı anlarını o esnada araba içerisinde bulunan vatandaşlar kameraya aldı.


Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.