Gündem Yeşil alanı kaçak döküm sahasına çevirdiler Arnavutköyde hafriyat tepeleri yükseliyor

Yeşil alanı kaçak döküm sahasına çevirdiler: Arnavutköy'de hafriyat tepeleri yükseliyor

Arnavutköy’de ormanlık araziye dökülen tonlarca hafriyat havadan görüntülendi. Dökümün yapıldığı ormanlık alanda adeta yeşil alanlar katledilmiş tonlarca hafriyat kaçak olarak alana yıkılmış durumda.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi İHA
Yeşil alanı kaçak döküm sahasına çevirdiler: Arnavutköyde hafriyat tepeleri yükseliyor
Kaçak hafriyat dökümü yapılan alan havadan görüntülendi.

Arnavutköy Ömerli Mahallesinde hafriyat kamyonu şoförleri döküm sahasında oluşan sıradan ve döküm parasından kaçmak için kendilerine adeta kaçak döküm sahası oluşturdu.

Mahallenin ormanlık alana kalan kısmına özellikle gece saatlerinde kaçak olarak hafriyat döken kamyonlar nedeniyle alanda tonlarca kaçak hafriyat birikmiş durumda.


Kaçak hafriyat dökümü yapılan alan havadan görüntülendi. Görüntülerde maloz, çöp ve hurdalık eşyaların ormanlık alandaki yere döküldüğü görüldü. Tonlarca kiloluk hafriyatın döküldüğü kaçak döküm sahası işte böyle görüntülendi.

Hafriyat dökerken polis bastı: Çil yavrusu gibi dağıldılar
GÜNDEM
Hafriyat dökerken polis bastı: Çil yavrusu gibi dağıldılar

İstanbul'da utandıran manzara: Kaçak hafriyatlar isyan ettirdi, kameraların yönünün değiştirildiği iddia edildi
GÜNDEM
İstanbul'da utandıran manzara: Kaçak hafriyatlar isyan ettirdi, kameraların yönünün değiştirildiği iddia edildi

Bodrum’da film gibi olay
OYNAT 00:48
Bodrum’da film gibi olay
Bodrum'da boş bir araziye minibüsle 30 çuval hafriyat getirip boşaltan 2 kişi zabıta ekiplerini görünce indirdikleri hafriyat çuvallarını saniyeler içinde tekrar minibüs kasasına yüklediler. Komedi filmlerini aratmayan görüntüler ise bir vatandaşın cep telefonu kamerasıyla saniye saniye kaydedildi. Olayın ardından bölgeye hafriyat çuvalları atan şahıslara para cezası kesildiği öğrenildi.


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.