Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Hayat Anjiyo olan Orhan Gencebay ilk kez konuştu Gittim geldim
Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00

Anjiyo olan Orhan Gencebay ilk kez konuştu: Gittim geldim

Göğüs ağrısı nedeniyle kaldırıldığı hastanede anjiyo operasyonu geçiren Orhan Gencebay dün taburcu oldu. Gencebay geçirdiği rahatsızlık sonrası ilk kez konuştu. Doktorlara teşekkür eden Gencebay, “Gittim geldim. Ama şu an çok iyiyim. Üç stent takıldı, anjiyo oldum. Bu stentler takılmasa, anjiyo olmasam kalp spazmı geçirebilirmişim. Biz önlemimizi aldık. 19 yıl önce baypas olmuştum. Türk doktorlarımızdan Allah razı olsun” dedi.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Orhan Gencebay
Orhan Gencebay

Hastaneden çıkmadan önce soruları yanıtlayan sanatçı Orhan Gencebay, tedavisini üstlenen doktorlara teşekkür etti.

Anjiyo olduğu sırada tansiyonunun düştüğünü söyleyen Gencebay, "Gittim geldim. Ama şu an çok iyiyim. Üç stent takıldı, anjiyo oldum. Bu stentler takılmasa, anjiyo olmasam kalp spazmı geçirebilirmişim. Biz önlemimizi aldık. 19 yıl önce baypas olmuştum. Türk doktorlarımızdan Allah razı olsun" diyerek konuşmasına şu şekilde devam etti:

"Tüm gönül dostlarıma selamlarımı ve şükranlarımı yolluyorum. Berhudar olsunlar. Duaları bana şifa verdi. Çok şükür iyiyim. Arayan soran tüm dostlarıma teşekkür ederim."

Türkiye’de 362 bin kilo ilaç çöpe atılıyor
HAYAT
Türkiye’de 362 bin kilo ilaç çöpe atılıyor

Şükriye Tutkun: Beni öldü sanıyorlar
HAYAT
Şükriye Tutkun: Beni öldü sanıyorlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.