Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Hayat Zabıta memuru bulduğu 20 bin TLyi sahibine teslim etti

Zabıta memuru bulduğu 20 bin TL'yi sahibine teslim etti

Van'ın merkez İpekyolu Belediyesi'nde zabıta memuru olarak çalışan Akan Ağır, denetim sırasında yerde bulduğu 20 bin TL'yi sahibi Melik Fırat Turgut'a teslim etti.

Haber Merkezi DHA
Zabıta memuru bulduğu 20 bin TLyi sahibine teslim etti
20 bin lira sahibine böyle teslim edildi.

Van'ın İpekyolu ilçesinde, Zabıta Müdürlüğü'nde görevli Akan Ağır, arkadaşlarıyla yaptığı rutin denetim sırasında, İpekyolu Belediyesi çıkışında, güvenlik kulübesi girişinde para buldu. Paranın sahibini bulmak için çalışma başlatan ekipler, güvenlik kulübesindeki kamera kayıtlarını hemen incelemeye aldı. Kamera kayıtlarından paranın Melik Fırat Turgut'a ait olduğu belirlendi. Kısa sürede Turgut'a ulaşan ekipler, parayı teslim etti. Melik Fırat Turgut, büyük mutluluk yaşadığını belirterek zabıta memuran teşekkür etti. Yolda yürürken parayı kaybettiğini anlatan Turgut, "Zabıta Müdürlüğü personeli Akan Ağır başta olmak üzere tüm Zabıta Müdürlüğümüzün ilgili diğer tüm personellerine teşekkür ediyorum. Paramı bulup bana tutanakla teslim etiler. Allah onlardan razı olsun" dedi.

Parayı bulan zabıta memuru Akan Ağır da insani bir davranışta bulunduğunu, bundan dolayı da büyük mutluluk yaşadığını söyledi.

Zabıtaların banka önünde bulduğu 14 bin TL sahibine teslim edildi
GÜNDEM
Zabıtaların banka önünde bulduğu 14 bin TL sahibine teslim edildi

Samsun'da insanlık ölmemiş dedirten olay: Tramvayda bulduğu yaklaşık 20 bin lirayı sahibine teslim etti
GÜNDEM
Samsun'da insanlık ölmemiş dedirten olay: Tramvayda bulduğu yaklaşık 20 bin lirayı sahibine teslim etti
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.