|
Spor

Futbolcuyla çarpışan kaleci yoğun bakıma alındı: Üç gün uyutulacak

Çaycumaspor’un kalecisi Aykut Demirdelen, Akınspor maçında rakip takım oyuncusuyla çarpıştı. Hastaneye kaldırılan Demirdelen'in kafa kemiklerinde kırıklar olduğu ve üç gün boyunca yoğun bakımda uyutulacağı bildirildi.

10:44 . 28/11/2022 Pazartesi
DHA
Yere yığılan kaleciye ilk müdahaleyi sahadaki futbolcular yaptı.

Yere yığılan kaleciye ilk müdahaleyi sahadaki futbolcular yaptı.

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Lig mücadelesi olan Akınspor-Çaycumaspor maçının 50. dakikasında sakatlanan konuk ekibin kalecisi Aykut Demirdelen hastaneye kaldırıldı.

"Kafa kemiklerinde ciddi kırıklar"

Çaycumaspor Başkanı Enes Eser ve Akınspor Başkanı Akın Katı, hastaneye gelerek kaleci Aykut Demirdelen’in durumu hakkında bilgi aldı. Yoğun bakımda görev yapan doktor Hakan Ateş, Aykut Demirdelen’in kafa kemiklerinde ciddi kırıklar ve kanama olduğunu, 3 gün uyutulacağını ve tedavi durumunun ise bu süreçten sonra değerlendireceğini belirtti.

Diğer yandan Akınspor Kulübü yaşanan olayın ardından sosyal medya hesaplarından “Girdiği pozisyonda çarpışma sonucunda talihsiz sakatlık geçiren Aykut Demirdelen'e ve Çaycumaspor ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Yoğun bakıma alınan Aykut, 3 gün boyunca bekletilecek, dualarımız seninle" mesajını yayınladı.#Aykut Demirdelen
#Çaycumaspor
#Akınspor
2 ay önce
default-profile-img
Futbolcuyla çarpışan kaleci yoğun bakıma alındı: Üç gün uyutulacak
48 saat sonra çifte mucize: İki kadın enkazdan sağ olarak çıkarıldı
Üç ülkeden Türk bayraklı dayanışma
İnsanlık düşmanı: Charlie Hebdo depremle alay etti
Yaralılar tedavi için dört bir yana taşındı
101 yaralı başkentte