SÜPER LİG

Mehmet Demirkol: Trezeguet'e kimse o parayı vermez

Futbol yorumcusu Mehmet Demirkol, Galatasaray'ın Trezeguet'nin transferinde ısrarcı olmasını eleştirdi. Mısırlı futbolcuya dünyada 5 milyon euro verecek kulüp olmadığını ifade eden Demirkol, "Trezeguet'in ederi bence 700 bin euro" yorumunda bulundu.

Haber Merkezi Yeni Şafak

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak'ın "Trezeguet'in transferinden vazgeçmedik" açıklamasını değerlendiren Mehmet Demirkol çarpıcı ifadeler kullandı.

Demirkol'un Youtube kanalında yaptığı Trezeguet'nin transferine ilişkin yorumları şöyle;

"Amrabat'tan daha mı iyi?"

  • "Trezeguet Amrabat'tan daha mı iyi? Bunlar menajer manipülasyonu. Dünyada Trezeguet'den başka o pozisyonda oynayacak oyuncu yok mu? Bunlar algı operasyonu. Herkesi Trezeguet'e şartlandırıyorlar, dolaysıyla fiyat artıyor. Trezeguet gibi 30 bin tane futbolcu var. Menajerin işi bu ama yöneticiler buna alet oluyorsa hesap sormak lazım. Trezeguet'in ederi bence 700 bin euro. Trezeguet'ye 5 milyon euro verecek dünyada bir tane kulüp göstersinler. Böyle piyasa mı olur."


Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Yetimlerin babası: Bahattin Yıldız
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.