Teknoloji Akıllı telefon üreticisi OnePlus Türkiyedeki faaliyetlerine başladı

Akıllı telefon üreticisi OnePlus Türkiye'deki faaliyetlerine başladı

Çinli üretici OnePlus, bir süredir Türkiye'deki faaliyetleriyle ilgili çalışmalar yapıyordu. Son olarak gelinen noktada bugün itibariyle Türkiye'deki resmi faaliyetlerin başladığı duyuruldu. Böylece birçok farklı akıllı telefon üreticisine ek olarak OnePlus da Türkiye'de daha aktif şekilde varlık göstermiş olacak.

Abone Ol Google News
Yunus Emre Şahin Yeni Şafak
Akıllı telefon üreticisi OnePlus Türkiyedeki faaliyetlerine başladı
OnePlus

Akıllı telefon üreticilerinin Türkiye'deki yatırımları artmaya devam ediyor. Başta Samsung, OPPO ve Xiaomi gibi şirketler ülkemizde fabrika açma süreçleriyle birlikte doğrudan üretim konusunda önemli adımlar atıyor.

Son olarak bugün itibariyle Çin merkezli OnePlus da Türkiye'deki faaliyetlerine başladığını duyurdu. Şirket ilk olarak Nord 5G modelini satışa çıkaracak.

OnePlus'ın ilk olarak Nord 5G modelini duyurması bekleniyor.
OnePlus'ın ilk olarak Nord 5G modelini duyurması bekleniyor.

Konuyla alakalı olarak OnePlus Kurucusu ve CEO'su Pete Lau'nun yaptığı açıklama şöyle:

  • OnePlus’ın misyonu daha iyi teknolojiyi dünyayla paylaşmak… Bu bizim en ileri teknolojileri daha fazla kullanıcının erişimine sunmak için çok çalışmamız anlamına geliyor. OnePlus Nord N10 5G, sunduğumuz akıllı telefon seçeneklerini daha çeşitli fiyat aralıklarına yaygınlaştırma stratejimizde bir sonraki adımı temsil ediyor. Artık daha fazla kullanıcı kaliteden ödün vermeden rahat bir deneyim yaşayabilecek.

Ayrıca buna ek olarak OnePlus Avrupa Strateji Başkanı Tuomas Lampen'in yaptığı açıklama ise şu şekilde:

  • Avrupa ve Hindistan’da ilk OnePlus Nord modelini piyasaya sunmamızdan bu yana kullanıcılarımız daha da uygun fiyatlı OnePlus ürünlerinin geleceğini görebiliyorlardı. OnePlus Nord N10 5G modelini daha fazla kullanıcıya ulaştırmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Kullanıcılarımıza daha büyük ölçekte üst düzey deneyimler sunabilmek için ürün portföyümüzü geliştirmeye devam edeceğiz.

Xiaomi'nin Türkiye'deki fabrikası bugün resmen açılıyor
TEKNOLOJİ
Xiaomi'nin Türkiye'deki fabrikası bugün resmen açılıyor

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi Türkiye'de üretime başlıyor
TEKNOLOJİ
Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi Türkiye'de üretime başlıyor
2,5 yılda tamamlanacak olan atıksu arıtma tesisinin yapımı başlıyor
Gündem

2,5 yılda tamamlanacak olan atıksu arıtma tesisinin yapımı başlıyor

Programı çerçevesinde ihaleye çıkan projenin başlangıç toplantısına ilgili paydaşları olan; Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ve proje ekibi, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Ekonomi ve Sosyal Gelişim Departmanı Başkan Yardımcısı Laurent Guırkınger ve Delegasyon Sektör Yöneticisi Asuman Özaltay, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü Daire Başkanı İsmail Raci Bayer, bakanlık teknik personeli ile ihaleyi kazanan proje müşaviri ve yüklenici firmaların yetkilileri katıldı.
Stokçular bu sefer de çiğ köftede ortaya çıktı: Ekonomik olmaktan çıkabilir
Ekonomi

Stokçular bu sefer de çiğ köftede ortaya çıktı: Ekonomik olmaktan çıkabilir

Çok sayıda sektörün kabusu haline dönüşen stokçuluk çiğ köfteye de sıçradı. Son dönemde hammadde bulmakta zorluklar yaşandığına dikkat çeken Çiğ Köfte Üreticileri Derneği (ÇİĞDER) Başkanı Orhan Güzelaydın, stokçuluk yapıldığını ve bundan sektörün ve dolayısıyla vatandaşların büyük sıkıntı yaşadığını söyledi. Güzelaydın, sürecin bu şekilde ilerlemesi halinde ise çiğ köftenin artık ekonomik olmaktan çıkabileceği noktasında da uyarıda bulundu.
Avrupa’nın göbeğinde insanlık dramı
Dünya

Avrupa’nın göbeğinde insanlık dramı

Belarus-Polonya sınırında yaşam mücadelesi veren göçmenler, Belarus tarafında sınıra bir kilometre mesafede kurulan Göçmen Merkezi’nde soğuk ve açlıkla mücadele ediyor.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.