Yazarlar Bak şu konuşana

Bak şu konuşana!

Tamer Korkmaz
Tamer Korkmaz Gazete Yazarı
Abone Ol Google News

Evanjelik Papazın Kızı Angela Merkel fena tutuştu. “Türkiye kendi problemlerini mültecilerin sırtından çözmeye çalışırsa bizden anlayış bekleyemez” diye zırlıyor!

Oysa nedir?

Mültecilerle ilgili taahhütleri yerine getirmeyen, Almanya’nın lokomotifliğindeki Avrupa Birliği’nin ta kendisidir.

Düzenbaz Angela, kabahatli olduğu halde bir de “üste çıkmaya” yelteniyor.

Eski Almanya Şansölyesi Gerhard Schröder bile “Türkiye dünya çapında en fazla mülteciye sahip bir ülke. AB, Türkiye’ye verdiği sözleri yerine getirmedi. Bunun sonuçlarının olacağının da bilinmesi gerekir” diyerek Türkiye’nin hakkını teslim etti. (6 Mart 2020)

DERİN ZİYARETLER

Angela Merkel’in Almanya’sında FETÖ’cüler ve PKK’lılar ihtimamla himaye ediliyor.

Bu himaye, BND’nin Kanatları altında yapılıyor.

Vaktiyle, CIA tarafından kurulmuş olan BND’den bahsediyoruz.

*

Almanya’nın Ankara Büyükelçiliğindeki diplomat takımı, 2018-2020 arasında FETÖ’den tutuklu Enver Altaylı’yı tam 28 kez ziyaret etti!

Sincan Cezaevine yapılan bu ziyaretlerden 9’unu Alman Büyükelçisi Martin Erdmann gerçekleştirdi!

Akşener’in partisinin İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’nun dayısı olan Enver Altaylı, CIA’in Özbek asıllı ajanı Ruzi Nazar’ın talebesiydi.

Enver Altaylı, FETÖ’nün 15 Temmuz’daki darbe teşebbüsünden birkaç gün öncesinde “kapalı kapıların ardında” hangi Meşhur Siyasetçi ile bir araya geldi, acaba?

“Çok Ünlü Siyasetçi” sustukça, Fikri Takip gereği sormaya devam edeceğiz…

Ha, bu üçlü bir görüşmeydi; üçüncü kişi de Papaz maskeli CIA ajanı Andrew Brunson’dı!

PAPAZIN KIZI “GİZLİ LOCA” ÜYESİDİR

Alman Gladyosu ile bağlantılı Neo Nazi maskeli kontra örgütler, bu ülkedeki Türklerin canlarına kast ettiğinde; Düzenbaz Şansölye Angela Merkel “Timsah Gözyaşları”döker!

“Türk-Alman Dostluğu” hikâyesine dayalı bildik tiyatroda başrolde oynamayı da pek sever!

Bu ikiyüzlülüğü icra ederken, ekseriyetle yanında Türkiye’den “meşhur kankası” vardır…

Almanya Şansölyesi Merkel, geçtiğimiz Aralık ayında iş hayatındaki 60. Yılını kutlayan ve “Medyayı özlediğini” söyleyen Aydın Doğan’ın kankasıdır.

Almanya’da pek etkin Atlantik Brücke derneğinin yönetim kurulu üyesi Kai Diekmann, Yurttaş Doğan’ın sahipliği döneminde Hürriyet Yönetim Kurulu üyeleri arasındaydı.

1952’de CIA tarafından kurulan ve “Gizli Loca” diye tanımlanan Atlantik Brücke’nin üyelerinden biri de Angela Merkel’dir!

BERLİN STATION

Üç yıl önce ölen Siyonist “Küresel Baron” David Rockefeller’ın yıllarca “Onursal Başkanlığını” yaptığı CFR’ın Avrupa kolu olan ECFR (European Council on Foreign Relations) Almanya’da da etkili bir örgüttür.

ECFR’ın kuruluşunda; aslen bir “Macar Yahudisi” olan ünlü Amerikalı finans spekülatörü George Soros vardır. Soros, CIA ile bağlantılıdır.

*

Soros’un Açık Toplum Enstitüsü ile CIA’in “Sivil Örümcek Ağı” örgütü olan “National Endowment for Democracy” tarafından senelerce fonlanan TESEV’i on yedi yıl boyunca yöneten Nafiz Jan Paker, lisans eğitimini Berlin Teknik Üniversitesi’nde yapmıştır.

Almanya’da kimya sanayiinin başat firmalarından Henkel’in Türkiye şubesi Türk Henkel’de uzun yıllar çalıştı; Genel Müdürlük görevinden de 2004’te emekli oldu, Paker…

TESEV sonrasında, 2015’te PODEM’i (Kamusal Politika ve Demokrasi Çalışmaları Derneği) kurdu.

PALTO’NUN DERİN CEPLERİ

PODEM Başkanı Jan Paker’in Yardımcısı Cüneyd Zapsu’dur…

PODEM Yönetim Kurulu’ndaki isimlerden biri de Rona Yırcalı’dır: 28 Şubat’taki darbe sürecinde perde arkasında konuşlanan Komprador Burjuvazi’nin önde gelen isimlerindendi!

Bir başka PODEM kurucusu ise TFF’nin Başkanı Nihat Özdemir’in kızı Ebru Özdemir Kışlalı’dır…

Ebru Hanım, 2008’de gazeteci Murat Kışlalı ile evlendi. Murat Bey’in babası Mehmet Ali Kışlalı eski bir gazetecidir. Vaktiyle The New York Times gazetesi ile Time dergisinin Türkiye temsilciliğini yaptı.

Uzun yıllar “Yankı” dergisini çıkardı. Mehmet Ali Kışlalı’nın “paltosundan çıkan” gazetecilerden biri de kuzeni “Sarı-Kırmızı atkılı” Hıncal Uluç’tur.

PODEM kurucularından Mister Uçum ise Alman Heinrich Böll Vakfı’nın Türkiye’deki avukatıdır.

KİME DAVA AÇMIŞLARDI?

Heinrich Böll Stiftung’un Türkiye’de fonladıkları arasında Ruşen Çakır’ın medyascope’u da vardır!

Bu Derin Vakfı, başka nereden hatırlıyoruz?

“Alman Vakıfları ve Bergama Dosyası” başlıklı kitabından dolayı, Heinrich Böll’ün de aralarında yer aldığı üç Alman Vakfı vaktiyle Necip Hablemitoğlu’na dava açmışlardı!

18 Aralık 2002’de derin bir suikasta kurban giden Hablemitoğlu bu davaları kazanmış; ne ki, davalardan ikisinin neticesini görmeye ömrü vefa etmemişti!

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.