Yazarlar Dünyanın bir Yahudi sorunu var Siyonist azgınlığı bu

Dünyanın bir “Yahudi sorunu” var: Siyonist azgınlığı bu!

Yusuf Kaplan
Yusuf Kaplan Gazete Yazarı
Abone Ol Google News

Netanyahu, Müslümanların bayramlarını kana buladı yine. Kudüs’e, Mescid-i Aksa’ya saldırdı. Kadın yaşlı demeden kurşun sıktı Aksa’yı korumak için Aksa’nın içinde adeta etten duvar ören masum insanların üzerine!

Ardından Gazze’ye saldırdı, katliam yapıyor, ülkesini kontrollü kaosun eşiğine sürüklüyor seçimleri kazanabilmek için!

İNSANLIĞIN BİTTİĞİ ÂN: MESCİD-İ AKSA’DA ÇOCUKLARIN KATLEDİLMESİ!

Her zaman Müslümanların bayramlarını cehenneme çeviriyor ve ne kadar aşağılık mahluklar olduklarını dünya âleme ispat ediyorlar!

Düşünsenize... Aksa Camii’ni ateşe veriyorlar, çocukları öldürüyorlar ve kudurmuşçasına dans ediyorlar!

Nedir bu?

İnsanlığın bittiği ândır!

Azgın Yahudiler, bu barbarlıklarından, insanlıktan çıkan aşağılık davranışlarından ötürü tarih boyunca her türlü cezalandırılmayı, her türlü sürgünü hak ettiler!

Şimdi de hak ediyorlar!

Ama öylesine esir almış durumdalar ki dünyayı, dünya ülkelerini, liderlerini, elitlerini, medyalarını, her şeyi ve herkesi kölecesine kullanıyorlar kendi çıkarlarına hizmet etmek; kendi vahşiliklerini örtbas etmek; kendi işgallerini, tecavüzlerini, zorla insanları evlerinden, yurtlarından atma, bunun için her tür barbar yola başvurma saldırganlıklarını normal göstermek için!

İNSANIN NUTKUNUN KESİLDİĞİ ÂN: ÇOCUK KATİLLERİNİN DESTEKLENMESİ!

Dünyayı, dünya ülkelerini, yöneticilerini esir almışlar, kölecesine kullanıyorlar, dedim.

ABD Devlet Başkanı Joe Biden, Mescid-i Aksa önünde çocukların, bebeklerin, kadınların, gencecik insanların hunharca katledilmelerine isyan edeceğine, işlediği katliamlarla terör devleti olduğunu ispat eden İsrail’i, İsrail’in gözü dönmüş yöneticilerini kınayacağına ve sivillerin katledilmesine son verilmesi çağrısı yapacağına, ne kadar ruhsuz olduğunu ispat edercesine, “İsrail’in kendini savunma hakkının yanındayız” diye iğrenç ve ürpertici bir açıklama yapabiliyor!

Diğer Batı ülkeleri de aynı şekilde!

Nedir bu?

Batı uygarlığının, ahlâken tefessüh ettiğini, güçlü olanın zayıf olana karşı her tür aşağılık ve barbar davranışını normal görerek aslında insanlık suçu işlediğinin göstergesidir bu.

Seküler-Kapitalist Batı uygarlığı, insanlık düşmanıdır.

İnsanlığın insanca bir dünya kurabilmesinin önündeki en büyük takoz Siyonistlerin işlediği insanlık suçlarını hem meşrulaştıran hem de üstünü örten tutumlarıyla kapitalist Batı uygarlığıdır. İnsanlığa karşı işlenen suçları meşrulaştırdığı ve üstünü örttüğü için de suç ortağıdır ve insanlık suçu işlemektedir.

MARX’IN YAHUDİ’Sİ: EN SON VE EN SOFİSTİKE KAPİTALİST’İ!

Marx, “Yahudi Sorunu” kitabında, “dünyanın en son ve en sofistike kapitalisti, Yahudi’dir” derken, ne kadar haklıydı, şimdi daha iyi anlıyoruz artık.

En sofistike kapitalist, yani azgın Yahudi, bütün kutsalları hiçe sayarak paraya, güce ve dünyaya tapan; gücü ele geçirmek için her tür gücün önünde önce boyun eğen, sonra da gücü ele geçirince kendi gücü önünde herkese boyun eğdiren ve nihayet hedefe varmak için her yol mübahtır, diyen ruhsuz, Makyavelist kişi.

Bu kapitalist Yahudi tipi dünyaya hükmediyor, dünyanın kanını emiyor ve İslâm dünyasına kan kusturuyor!

İslâm dünyasına kan kusturuyor; çünkü bu ruhsuz tür’ün haksızlıklarına, zulümlerine sadece Müslümanlar direniyor; kapitalizme karşı en güçlü teorik ve pratik meydan okuma hem Müslümanların kitabı Kur’ân’dan ve bunun Hz. Peygamber’le (sav) temelleri atılan tarihte uygulaması olan İslâm medeniyetinden hem de Yahudi kapitalist kişisi’nin zulümlerine direnen günümüzdeki Müslümanlardan geliyor.

İslâm, Yahudilerin, Yahudi kartellerin kontrolündeki vahşî kapitalizmin en büyük düşmanı. O yüzden İslâm’ın nuru söndürülmeden ve Müslümanlar Yahudi kapitalist’in azgın ve sapkın sömürü düzeni önünde diz çökmeden Yahudi kapitalistine huzur yok!

TARİH, SİYONİST AZGINLARDAN HESAP SORACAK BİR KEZ DAHA!

Siyonist Yahudiler, kendi azgınlıkları yüzünden tarihin önünde diz çökecekler bir kez daha!

Çocuk katillerinden tarih hesap soracak çünkü!

Masum kadınlara, gencecik delikanlılara yapılan zulüm, tecavüz ve katliamdan tarih hesap soracak çünkü!

Elindeki ürpertici nükleer silahlarla, dünyanın bütün kurumlarını kendi çıkarları için kullanabildiği azman gücüyle, dünyanın bütün devletlerine önünde diz çöktürdüğü küresel kapitalist sistemin ağababalarıyla işlediği insanlık suçlarından, köleleştirmelerden, işgallerden tarih hesap soracak çünkü.

Dünyanın, “azgın Yahudi sorunu” var.

Dünya ölçeğinde kontrol ettiği para, libido ve kültür endüstrisini, dünyayı aptallaştırmak, uyuşturmak ve sürüleştirmekte kullandığı için tarih hesap soracak çünkü “en son ve en sofistike kapitalist Yahudi”den!

Hangi tarih?

Bizim yapacağımız tarih, elbette ki!

Biz yani!

Burada aslâ Yahudi düşmanlığı yapmıyorum. Her tür gücü ele geçiren Siyonist gücün, insanlığı köleleştirdiğine, dünyanın yüzleşmesi gereken bir “azgın Yahudi sorunu” olduğuna dikkat çekiyorum. Masum Yahudiler masumdur; o kadar. Kaldı ki, Yahudilerden de bu azgın Siyonistlere isyan eden gruplar var.

*

Zorlu bir bayram geçiriyoruz. Doğu Türkistan’dan Kudüs’e kadar yüreğimiz yangın yeri!

Ama bayramı diriliş ve kardeşlik vesilesi yapmaktan geri durmayacağız. Bütün okuyucularımın Ramazan Bayramı’nı en kalbî duygularımla tebrik ediyorum.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.